Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Вінницька обласна Рада оголосила конкурс  «Комфортні громади»

    Сьогодні, 20 січня, обласна Рада дала старт конкурсу «Комфортні громади». Конкурс відбиратиме проєкти розвитку територіальних громад Вінниччини, і в подальшому реалізація прєктів-переможців фінансуватиметься за кошти обласного бюджету, бюджетів громад та з інших залучених джерел. – На завершальному етапі децентралізації на ....

  • Міст Ямпіль-Косеуць будуватимуть

    Питання будівництва мосту «Ямпіль-Косеуць» підняли, зокрема, на зустрічі Президента України Володимира Зеленського і новообраної Президентки Молдови Майї Санду, яка відбулася 12 січня. Будівництво цього мосту є надзвичайно важливим для Вінницької області, яка межує з Молдовою. Для України і Молдови – це стратегічний інфраструктурн ....

  • Вячеслав Соколовий: «Кожен житель навіть найвіддаленішого населеного пункту має отримувати якісні адміністративні, медичні та освітні послуги»

    Розпочалось засідання першої Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради 8 скликання. Обговорюють сьогодні питання організації та діяльності новообраних органів місцевого самоврядування територіальних громад і районів області. Роботу Координаційної ради розпочав голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. Він при ....

Депутати обговорили питання про розробку програми національно-патріотичного виховання та збереження національної пам’яті на Вінниччині Роздрукувати

15 липня під головуванням депутата Вінницької обласної Ради Володимира Барцьося відбулось засідання міжфракційного депутатського об’єднання “Національна пам’ять” у Вінницькій обласній Раді 7 скликання.

Участь в засіданні взяли члени депутатського об’єднання, депутати Вінницької обласної Ради: Жанна Дмитренко, Олег Коров’ячук, Олександр Крученюк та Людмила Куликівська. В ході засідання було обговорено низку питань, зокрема було затверджено Положення про діяльність Міжфракційного депутатського об’єднання “Національна пам’ять” у Вінницькій обласній Раді 7 скликання.

Депутати розглянули та підтримали пропозиції, викладені у зверненні учасників круглого столу “Національно-патріотичне виховання – як основа національної безпеки, суверенітету та незалежності держави”, який відбувся у м. Вінниці 5 липня цього року. Серед пропозицій були  такі: створити робочу групу з фахівців Вінницької ОДА, депутатів Вінницької облради з широким залученням громадськості для підготовки та обговорення обласної Програми національно-патріотичного виховання й створення регіонального Центру національно-патріотичного виховання; за підсумками напрацювань до кінця поточного року внести обласну Програму національно-патріотичного виховання на розгляд депутатів обласної Ради; доручити структурним підрозділам Вінницької ОДА підготувати щорічний план інформаційного висвітлення програм, рубрик національно-патріотичного спрямування, матеріалів про борців за незалежність України різних історичних епох, Героїв України, учасників Революції Гідності, бойових дій на Сході України, волонтерів в обласних, районних, міських, комунальних друкованих та електронних засобах масової інформації.

Зазначені пропозиції будуть скеровані на розгляд голови Вінницької обласної Ради Анатолія Олійника та голови Вінницької ОДА Валерія Коровія.

Крім того, на засіданні було порушено питання щодо збереження і належного впорядкування могили відомого українського військового діяча, Брацлавського полковника, Героя національно-визвольної боротьби українського народу в 1648—1657 рр. Данила Нечая. Могила козацького полковника знаходиться поблизу с. Черемошне Тиврівського району. Це єдине такого роду поховання козацького ватажка у Вінницькій області, яке збереглося і є пам'яткою історії України національного значення. Так, на сьогодні відсутня дорога до пам’ятки, а саме місце потребує належного впорядкування та теоретичної розробки його майбутнього краєзнавчо-туристичного розвитку. Депутати узгодили план дій щодо поетапного вирішення низки зазначених проблем.

 -  Національно-патріотичне виховання громадян, особливо молоді Вінниччини, збереження історичної пам’яті та зміцнення національної свідомості має бути системною державною політикою не тільки на всеукраїнському, а й на регіональному рівні, - прокоментував керівник об’єднання “Національна пам’ять”, депутат обласної Ради Володимир Барцьось. - У цьому напрямі сьогодні роблять набагато більше національно-свідомі волонтери, громадські організації, підприємці, ніж державні чиновники. Тому наше завдання залучити до цього процесу органи місцевої влади та започаткувати важливі державницькі ініціативи в інтересах усієї територіальної громади. А депутатів обласної Ради та представників громадськості, яким буде цікаво працювати у цьому напрямі - запрошую до співпраці.

Нагадаємо, що головною метою депутатської групи “Національна пам’ять” є об’єднання зусиль депутатів Вінницької обласної Ради 7 скликання в питаннях збереження й розвитку національної пам’яті, історичної та культурної спадщини української нації, сприяння в національно-патріотичному вихованні дітей та молоді Вінницької області.

Повернутись Створено: 15 липня 2016 року, 17:59 Переглядів: 1384

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація