Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Депутати обговорили питання щодо можливості часткової оплати за дороговартісні операції вінничанам Роздрукувати

29 червня відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм під головуванням Геннадія Мазура за участі заступника голови облдержадміністрації Василя Броварника, депутатів обласної Ради – Андрія Вигонюка та Юрія Яремчука.

Депутати розглянули та підтримали розпорядження голови облдержадміністрації «Про внесення змін до обласного бюджету на 2017 рік», що стосується розподілу коштів з екологічного напряму, перерозподілу в межах головних розпорядників коштів та розподілу коштів за рішенням Конкурсної ради 14 обласного Конкурсу проектів розвитку територіальних громад в частині фінансування екологічних проектів.

Андрій Вигонюк звернувся до постійної комісії з проханням сприяння у вирішенні питання щодо фінансового забезпечення пацієнтів, які потребують ендопротезування кульшових та колінних суглобів. Депутати підтримали звернення колеги та доручили Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації, спільно з Департаментом здоров’я облдержадміністрації, розробити положення про надання грошової допомоги громадянам для часткової оплати за дороговартісні операції.

Члени комісії розглянули питання щодо внесення змін до обласних програм, зокрема, до Програми розвитку місцевого самоврядування у Вінницькій області на 2013-2017 роки, затвердженої рішенням 13 сесії обласної Ради 6 скликання від 18 грудня 2012 року № 412, до проекту рішення «Про обласну Програму розвитку лісового і мисливського господарства в лісах, які надані в постійне користування Вінницькому обласному комунальному спеціалізованому лісогосподарському підприємству „Віноблагроліс”, підвищення лісистості і озеленення населених пунктів області та використання об’єктів тваринного світу у культурно-освітніх та виховних цілях на 2017-2021 роки».

Начальник КП «Вінницяоблтеплоенерго» Валерій Довбанюк доповів присутнім щодо порядку встановлення тарифів на теплову енергію. Депутати прийняли рішення звернутися до голови облдержадміністрації Валерія Коровія з проханням внести відповідний проект рішення на розгляд сесії обласної Ради.

Заступник директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Володимир Буняк ознайомив присутніх з проектом розпорядження голови обласної Ради «Про призначення грантів навчальним закладам обласною Радою та обласною державною адміністрацією». Рішенням 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року №47 прийнята «Обласна Програма розвитку інформаційних та інноваційних технологій в закладах освіти області на 2016-2020 роки». Програмою передбачено виплату грантів для навчальних закладів області за кращі проекти в сфері інформаційно-комунікаційних, інноваційних та енергозберігаючих технологій. Відповідно до вказаного рішення сесії обласної Ради передбачено кошти на присудження грантів обласної Ради та обласної державної адміністрації за чотирма номінаціями на загальну суму 650 тис. грн. До участі у конкурсі навчальними закладами було подано 58 проектів у чотирьох номінаціях.

Одноголосно було підтримано звернення депутата обласної Ради Сергія Стадніка щодо можливості фінансування підготовки до Олімпійських ігор багаторазового чемпіона України, переможця міжнародних змагань, призера чемпіонату Кубку світу з лижеролерів та лижних гонок Олега Йолтуховського .

З протоколом та висновками 55-го засідання постійної комісії обласної Ради можна ознайомитися на сайті обласної Ради у розділі  «Документи».

Повернутись Створено: 29 червня 2017 року, 16:54 Переглядів: 891

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація