29 жовтня о 9.30 в приміщенні обласної Ради (4 поверх)  засідання постійної комісії з питань правової політики, регламенту, депутатської діяльності та етики; о 10.00 у сесійній залі обласної Ради (2 поверх) відбудуться засідання 13 чергової сесії й постійної комісії з питань агропромислового розвитку та земельних відносин

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Депутати обговорили проєкт Бюджетного регламенту обласної Ради Роздрукувати

22 вересня відбулося перше засідання робочої групи з розроблення проєкту Бюджетного регламенту обласної Ради. Бюджетний регламент визначає організаційно-процедурні питання з проходження бюджетного процесу під час підготовки, складання, розгляду, затвердження, виконання, контролю за виконанням, внесення змін та звітності щодо обласного бюджету. Свої пропозиції змін озвучив директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Микола Копачевський. Загалом були внесені зміни в 11 статей проєкту Бюджетного регламенту.

– Сьогодні ми розпочали роботу над проєктом Бюджетного регламенту, – зазначила голова робочої групи та голова бюджетної комісії обласної Ради Галина Якубович. – Ми вважаємо, що кожна облрада має мати Бюджетний регламент, який врегульовує усі питання взаємодії в процесі складання прогнозів бюджету на 3 роки та у процесі формування бюджетів на наступний рік. Депутатський корпус теж повинен мати регламент роботи над бюджетом.

Для оперативного розв'язання питань, пов‘язаних зі складанням прогнозу та проєкту обласного бюджету, створюється робоча група, до складу якої включаються відповідальні особи за складання прогнозу та проєкту обласного бюджету, голова постійної комісії обласної Ради з питань економіки, фінансів та бюджету, начальник управління з питань економіки, фінансів та бюджету виконавчого апарату обласної Ради, начальник управління внутрішнього аудиту виконавчого апарату обласної Ради, представники з-поміж депутатського корпусу обласної Ради, представники від громадськості та інші зацікавлені особи.

– Проєкт рішення, який ми обговорюємо, базується на відповідних рішеннях Уряду та Міністерства фінансів України, – зазначив перший заступник голови обласної Ради Володимир Кістіон. – Передбачено напрацювати відповідний рамковий документ, який визначає взаємовідносини в плані підготовки, проходження, схвалення і контролю бюджетного процесу, починаючи від прогнозних показників, які розробляються безпосередньо Департаментом фінансів облдержадміністрації. Бюджетний регламент дуже потрібний, адже він визначає механізм взаємовідносин між виконавчою і законодавчою владою і є можливість прослідкувати за ефективністю певних процесів. На першому засіданні робочої групи відбулась фахова дискусія між її учасниками, продовження якої заплановано на початок жовтня.

Стежте за новинами у Теlegram.

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook
 

Повернутись Створено: 22 вересня 2021 року, 16:53 Переглядів: 288

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація