Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Депутати обговорили пропозицію щодо „Кодексу етики для голови та депутатів місцевої ради” Роздрукувати

9 листопада  відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини, очолюваної депутатом обласної Ради Людмилою Станіславенко.

У  засіданні взяли участь директор Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Наталія Заболотна, начальник управління у справах національностей та релігій облдержадміністрації Ігор Салецький, директор Вінницького обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олена Стоялова, заступник начальника відділу  бухгалтерського обліку та планування управління культури і мистецтв облдержадміністрації Галина Красилюк голова Громадської ради при обласній Раді Наталія Морозова, начальник відділу аналізу обласних програм та бюджету виконавчого апарату обласної Ради Максим Мартьянов, голова Вінницького обласного осередку Цивільного корпусу „Азов” Олександр Яремчук, регіональний  представник ВГО Інститут „Республіка” Крістіна Коваленко, член коаліції „Прозорі Ради” Олена Регеша.

Під час засідання розглянуто низку питань, особливу увагу депутати зосередили на обговоренні звернення голови Вінницького обласного осередку Цивільного корпусу „Азов” Олександра Яремчука щодо внесення змін до рішення 10 сесії обласної Ради 7 скликання  від 22 вересня 2016 року № 184 „Про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету для здійснення одноразової компенсаційної виплати за навчання учасників антитерористичної операції та їхніх дітей”, а саме: забезпечити компенсаційну виплату за навчання протягом другого семестру 2015-2016 року учасникам бойових дій заочної форми навчання.

Члени комісії повторно повернулися до розгляду питання щодо відбудови Кармалюківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Жмеринського району. Беручи до уваги те, що фінансові ресурси районного та обласного бюджетів є обмеженими, депутати одноголосно підтримали пропозицію звернутися до обласної державної адміністрації з проханням відпрацювати відповідний проект з відновлення школи для отримання коштів субвенції з державного бюджету.

Депутати обговорили пропозицію регіонального представника ВГО Інститут „Республіка” у м. Вінниці Крістіни Коваленко та члена коаліції „Прозорі Ради” Олени Регеші щодо  „Кодексу етики для голови та депутатів місцевої ради” і „Положення про етичну комісію при місцевій раді” та рекомендували створити робочу групу обласної Ради із залученням громадськості для більш детального вивчення цього питання.

За підсумками обговорення зазначених питань порядку денного, депутатами постійної комісії були прийняті відповідні рішення щодо кожного із них.

Детально з протоколом та висновками постійної комісії з розглянутих питань можна ознайомитися на сайті обласної Ради у розділі «Документи». 

Повернутись Створено: 10 листопада 2016 року, 11:21 Переглядів: 1402

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація