Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 336 студентів вінницьких вишів отримають компенсацію за навчання

    Під час чергового 45 сесійного засідання 44 депутати обласної Ради прийняли рішення «Про затвердження списку студентів учасників бойових дій та їхніх дітей для здійснення компенсаційної виплати за навчання протягом І-ІІ семестру 2019-2020 навчального року». Згідно із прийнятим рішенням компенсаційні виплати отримають 336 студентів із 26 ....

  • Членам сімей загиблих військовослужбовців надаватимуть матеріальну допомогу

    Сьогодні, 24 вересня, депутати обласної Ради розглянули зміни до рішення 21 сесії обласної Ради 7 скликання від 30 червня 2017 року № 392 «Про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету для надання матеріальної допомоги членам сімей загиблих військовослужбовців з нагоди ювілейних та пам’ятних дат створення військових час ....

  • Уряд подовжив адаптивний карантин до 31 жовтня

    Таке рішення Кабінет Міністрів ухвалив 26 серпня. Міністр охорони здоров’я Максим Степанов зауважив, що документ передбачає посилення низки обмежувальних заходів. – Карантин в Україні подовжується до 31 жовтня 2020 року. Також посилюються обмежувальні заходи на території регіонів. Це пов’язано з різким зростанням кількості випа ....

Депутати обговорили пропозицію щодо „Кодексу етики для голови та депутатів місцевої ради” Роздрукувати

9 листопада  відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини, очолюваної депутатом обласної Ради Людмилою Станіславенко.

У  засіданні взяли участь директор Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Наталія Заболотна, начальник управління у справах національностей та релігій облдержадміністрації Ігор Салецький, директор Вінницького обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олена Стоялова, заступник начальника відділу  бухгалтерського обліку та планування управління культури і мистецтв облдержадміністрації Галина Красилюк голова Громадської ради при обласній Раді Наталія Морозова, начальник відділу аналізу обласних програм та бюджету виконавчого апарату обласної Ради Максим Мартьянов, голова Вінницького обласного осередку Цивільного корпусу „Азов” Олександр Яремчук, регіональний  представник ВГО Інститут „Республіка” Крістіна Коваленко, член коаліції „Прозорі Ради” Олена Регеша.

Під час засідання розглянуто низку питань, особливу увагу депутати зосередили на обговоренні звернення голови Вінницького обласного осередку Цивільного корпусу „Азов” Олександра Яремчука щодо внесення змін до рішення 10 сесії обласної Ради 7 скликання  від 22 вересня 2016 року № 184 „Про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету для здійснення одноразової компенсаційної виплати за навчання учасників антитерористичної операції та їхніх дітей”, а саме: забезпечити компенсаційну виплату за навчання протягом другого семестру 2015-2016 року учасникам бойових дій заочної форми навчання.

Члени комісії повторно повернулися до розгляду питання щодо відбудови Кармалюківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Жмеринського району. Беручи до уваги те, що фінансові ресурси районного та обласного бюджетів є обмеженими, депутати одноголосно підтримали пропозицію звернутися до обласної державної адміністрації з проханням відпрацювати відповідний проект з відновлення школи для отримання коштів субвенції з державного бюджету.

Депутати обговорили пропозицію регіонального представника ВГО Інститут „Республіка” у м. Вінниці Крістіни Коваленко та члена коаліції „Прозорі Ради” Олени Регеші щодо  „Кодексу етики для голови та депутатів місцевої ради” і „Положення про етичну комісію при місцевій раді” та рекомендували створити робочу групу обласної Ради із залученням громадськості для більш детального вивчення цього питання.

За підсумками обговорення зазначених питань порядку денного, депутатами постійної комісії були прийняті відповідні рішення щодо кожного із них.

Детально з протоколом та висновками постійної комісії з розглянутих питань можна ознайомитися на сайті обласної Ради у розділі «Документи». 

Повернутись Створено: 10 листопада 2016 року, 11:21 Переглядів: 1533

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація