Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Депутати обговорили пропозицію щодо „Кодексу етики для голови та депутатів місцевої ради” Роздрукувати

9 листопада  відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини, очолюваної депутатом обласної Ради Людмилою Станіславенко.

У  засіданні взяли участь директор Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Наталія Заболотна, начальник управління у справах національностей та релігій облдержадміністрації Ігор Салецький, директор Вінницького обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олена Стоялова, заступник начальника відділу  бухгалтерського обліку та планування управління культури і мистецтв облдержадміністрації Галина Красилюк голова Громадської ради при обласній Раді Наталія Морозова, начальник відділу аналізу обласних програм та бюджету виконавчого апарату обласної Ради Максим Мартьянов, голова Вінницького обласного осередку Цивільного корпусу „Азов” Олександр Яремчук, регіональний  представник ВГО Інститут „Республіка” Крістіна Коваленко, член коаліції „Прозорі Ради” Олена Регеша.

Під час засідання розглянуто низку питань, особливу увагу депутати зосередили на обговоренні звернення голови Вінницького обласного осередку Цивільного корпусу „Азов” Олександра Яремчука щодо внесення змін до рішення 10 сесії обласної Ради 7 скликання  від 22 вересня 2016 року № 184 „Про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету для здійснення одноразової компенсаційної виплати за навчання учасників антитерористичної операції та їхніх дітей”, а саме: забезпечити компенсаційну виплату за навчання протягом другого семестру 2015-2016 року учасникам бойових дій заочної форми навчання.

Члени комісії повторно повернулися до розгляду питання щодо відбудови Кармалюківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Жмеринського району. Беручи до уваги те, що фінансові ресурси районного та обласного бюджетів є обмеженими, депутати одноголосно підтримали пропозицію звернутися до обласної державної адміністрації з проханням відпрацювати відповідний проект з відновлення школи для отримання коштів субвенції з державного бюджету.

Депутати обговорили пропозицію регіонального представника ВГО Інститут „Республіка” у м. Вінниці Крістіни Коваленко та члена коаліції „Прозорі Ради” Олени Регеші щодо  „Кодексу етики для голови та депутатів місцевої ради” і „Положення про етичну комісію при місцевій раді” та рекомендували створити робочу групу обласної Ради із залученням громадськості для більш детального вивчення цього питання.

За підсумками обговорення зазначених питань порядку денного, депутатами постійної комісії були прийняті відповідні рішення щодо кожного із них.

Детально з протоколом та висновками постійної комісії з розглянутих питань можна ознайомитися на сайті обласної Ради у розділі «Документи». 

Повернутись Створено: 10 листопада 2016 року, 11:21 Переглядів: 1257

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація