Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Депутати обговорили створення територіального дорожнього фонду Вінницької області Роздрукувати

Сьогодні, 16 січня, на черговому засіданні постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм під головуванням Геннадія Мазура було розглянуто низку питань порядку денного.

На засідання були запрошені керівники структурних підрозділів облдержадміністрації – начальник управління культури і мистецтв Ольга Дернова, директор департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури Сергій Волков, начальник управлінням дорожнього господарства Олег Бабій, а також голова постійної комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації Олександр Масленніков, керуючий справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко, начальник управління юридичного забезпечення виконавчого апарату Вінницької обласної Ради Алла Олійник, начальник комунального підприємства «Гайсинське міжрайонне бюро технічної інвентаризації» Людмила Янковська та представники управління спільної комунальної власності територіальних громад області.

Депутати розглянули та обговорили проєкти рішень щодо внесення змін та доповнень до обласних програм, зокрема до Програми підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоресурсів у Вінницькій області на 2017-2022 роки, Програми розвитку культури Вінницької області на 2018-2022 роки, Програми енергозбереження для населення та об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) Вінницької області на 2020-2025 роки.

Начальник управління культури і мистецтв Ольга Дернова поінформувала про зміни до проєкту рішення про творчі стипендії письменникам Вінниччини та персональні стипендії обласної Ради та облдержадміністрації в галузі культури і мистецтв.

Важлива увага під час розгляду та обговорення питань порядку денного була приділена питанню створення територіального дорожнього фонду Вінницької області. Він має на меті акумулювати фінансові ресурси для відновлення і розвитку автомобільних доріг загального користування, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах, забезпечити цільове та ефективне використання бюджетних коштів, що спрямовуються на фінансування проектів та заходів з функціонування та розвитку дорожнього господарства.

Голова постійної комісії Геннадій Мазур підкреслив, що кошти фонду будуть спрямовуватись на будівництво, реконструкцію, ремонт і експлуатаційне утримання автомобільних доріг, зокрема, цьогоріч частина коштів передбачається на фінансування доріг комунальної власності.

Варто зауважити, що перелік об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах із зазначенням обсягів бюджетних коштів затверджується облдержадміністрацією, за погодженням з центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері дорожнього господарства.

Повернутись Створено: 16 січня 2020 року, 16:04 Переглядів: 606

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація