Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Депутати обговорили утворення госпітальних округів в області Роздрукувати

26 січня під головуванням першого заступника голови обласної Ради Людмили Щербаківської, за ініціативи депутатів обласної Ради, представників місцевого самоврядування районів та міст області відбулась зустріч із заступником голови – директором Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ігорем Івасюком та  директором Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Людмилою Грабович щодо формування госпітальних округів.

До обласної Ради надійшла низка офіційних листів, рішень сесій та звернень від депутатських корпусів різних рівнів рад. Людмила Щербаківська розпочала розширену зустріч та повідомила присутніх, що згідно з нормативними документами, до складу госпітального округу повинна входити одна багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування першого або другого рівня.

Багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування першого рівня має обслуговувати до 120 тис осіб, другого рівня – не менше 200 тис осіб. Межі та склад госпітальних округів повинні визначатись таким чином, щоб жителі, які в них проживають, мали доступ до вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги у межах свого госпітального округу.

Впорядкування округів буде відбуватись за двома принципами: має бути забезпечена доступність громадянина до якісної допомоги. Заклади, де надається така допомога, повинні мати належне навантаження, аби підтримувати  кваліфікацію медичних фахівців. 

Людмила Грабович презентувала основні етапи здійснення медичної реформи протягом 2016-2020 років. Під час обговорення виступили депутати обласної Ради Дмитро Копера, Вадим Соляник, Жанна Дмитренко, Тетяна Редько, Людмила Головашич, Владислав Рой, Геннадій Мазур, Ладижинський міський голова Валерій Коломєйцев, громадські активісти Таїса Гайда та Анатолій Банах.

Підсумком відкритої зустрічі стало створення робочої групи у складі постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення обласної Ради, трьох представників Департаменту охорони здоров’я ОДА, по одному представнику від фракцій в обласній Раді, присутніх на зібранні голів районних, міських обласного та районного значення рад.

Крім того, депутати обласної Ради ініціюють збір підписів для скликання позачергової сесії щодо розгляду питання формування госпітальних округів та прийняття відповідного рішення з подальшим направленням його до Міністерства охорони здоров’я і Кабінету Міністрів України.

Слід зазначити, що госпітальні округи, утворені в інших областях  виглядають наступним чином: м. Київ - 1 округ, Київська обл. – 4 округи, Кіровоградська обл. – 4 округи, Миколаївська обл. – 4 округи, Полтавська – 4 округи, Вінницька – 3 округи Дніпропетровська – 5 округів Житомирська – 4 округи, Запорізька – 5 округів, Одеська – 5 округів, Рівненська – 3 округи, Хмельницька – 3 округи, Черкаська – 4 округи.

Повернутись Створено: 26 січня 2017 року, 18:37 Переглядів: 1758

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація