5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Депутати обласної Ради беруть участь у 27-му Міжнародному економічному форумі в Польщі Роздрукувати

5-7 вересня в місті Криниця-Здруй Республіки Польща проходить традиційний 27-й Міжнародний економічний форум «Проект Європи – рецепт на наступні декади». Участь у форумі взяла вінницька делегація, в складі якої - голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм облради Геннадій Мазур, депутати обласної Ради Тарас Фурман, Володимир Василишен, Василь Ліцький, представники органів місцевого самоврядування та виконавчої влади.

Головна місія економічного форуму – створення сприятливого клімату для розвитку політичної та економічної співпраці в Європі. Протягом багатьох років в Криниці-Здруй лунають важливі декларації, які стосуються економічної політики, а заяви учасників форуму цитуються світовими засобами масової інформації та обговорюються в бізнесових колах різних країн світу. В рамках форуму відбулась дискусійна панель «Польща – Україна. Пошук нового партнерства та моделі співпраці».

– Під час участі в дискусійній панелі обговорили ситуацію щодо війни на Сході України. Здивувала позиція польської сторони, яка вважає, що в нас  відбувається внутрішньоукраїнський конфлікт. Під час свого виступу акцентував увагу присутніх, що конфлікт не тільки український, але і європейський, а можливо - і світовий. Тому вважаю, що Польщі необхідно чітко визначитись зі своєю позицією, враховуючи те, що поблизу її кордонів незабаром розпочнуться російсько-білоруські навчання, – прокоментував депутат обласної Ради Геннадій Мазур.

За три дні економічного форуму своїми поглядами на актуальні теми політичної, економічної та суспільної ситуації в світі обміняються глави урядів і парламентів, міністри і парламентарії європейських країн, керівники найбільших фірм, експерти, представники науки, культури та ЗМІ з понад 60 країн світу.

Повернутись Створено: 6 вересня 2017 року, 11:18 Переглядів: 749

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація