5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Депутати обласної Ради долучаються до благодійництва та волонтерства Роздрукувати

Депутати обласної Ради, які працюють у свої виборчих округах, активно долучились до благодійної та волонтерської допомоги медичним закладам. Депутат обласної Ради Василь Сколотяний переймається проблемами належного забезпечення необхідними засобами індивідуального захисту медиків, які працюють в сільській місцевості Теплицького району.

Тож разом з небайдужими земляками організували та передали головне спорядження для працівників «швидкої». Так, вже отримано та передано за призначенням захисні костюми для Теплицького відділення екстреної допомоги в кількості 11 комплектів.

– Ми намагаємось оперативно реагувати на запити сьогодення та загрози поширення коронавірусу в нашому районі, – коментує депутат. – Саме медичні працівники екстреної допомоги, первинної медико-санітарної допомоги та інфекційних відділень перебувають на першій лінії боротьби з COVID-19.

Окрім цього, Соболівській швидкій допомозі передано два захисних комбінезона та дві пари захисних окулярів для медичного персоналу. Також депутат обласної Ради Василь Сколотяний передав на швидку 60 захисних масок.

Повернутись Створено: 2 квітня 2020 року, 10:57 Переглядів: 210

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація