9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Депутати обласної Ради долучились до Всесвітньої акції «Щедрий вівторок» Роздрукувати

Депутати обласної Ради Дмитро Чаленко та Людмила Станіславенко разом з ГО «Асоціація жінок України «Дія» взяли участь в проєкті «Щедрий вівторок», в рамках якого було представлено п’ять ініціатив. Містяни мали змогу спостерігати за презентацією проєктів у режимі реального часу та фінансово підтримати ті соціально важливі ініціативи, які їм найбільше сподобались.

Депутатка обласної Ради Людмила Станіславенко виступила амбасадором проєкту громадської організації «Гармонія», яка презентувала карту доступності для людей з інвалідністю. А депутат обласної Ради Дмитро Чаленко став ініціатором збору коштів для дітей.

– У «Щедрий вівторок» разом з депутаткою міської ради Аллою Власюк та  громадською організацією «ДІА-ДІТИ» ініціювали збір коштів на 28 сенсорів для автоматичного моніторингу цукру в крові (без проколів пальчиків) дітям із цукровим діабетом, – зазначив Дмитро Чаленко. – Дякуючи такому сенсору, дитина два тижні не проколює пальчики 10-20-30 разів на добу, щоб визначити рівень глюкози крові. Назва сенсору – FreeStyle Libre.  Кожен має можливість долучитись до акції та перерахувати кошти для купівлі сенсорів до 6 грудня.

Починаючи з 2012 року, щорічно 3 грудня проходить Всеукраїнська акція «Щедрий вівторок». Цього дня небайдужі громадяни, бізнес-корпорації, неурядові організації стають частиною благодійного руху #GivingTuesday. Учасники роблять добрі справи, влаштовують акції на користь некомерційних організацій та стають благодійниками. 2018 року до акції долучились 15 міст, 330 партнерів та 10 000 безпосередніх учасників.

 

Повернутись Створено: 4 грудня 2019 року, 16:05 Переглядів: 352

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація