5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Депутати обласної Ради доопрацювали Звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо ринку землі Роздрукувати

На позачерговій 20 сесії депутати обласної Ради не підтримали розгляд проектів звернень до Верховної Ради України і Кабінету Міністрів України щодо ринку землі та продовження мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення.

Під час обговорення порядку денного на засіданні президії, за поданням депутата обласної Ради Владислава Рой, проект рішення «Про Звернення депутатів Вінницької обласної Ради 7 скликання до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо ринку землі» було знято з розгляду.

Депутати загальною кількістю 29 голосів відхилили пропозицію включити до порядку денного сесії проект рішення про звернення депутатів щодо внесення змін до розділу Х «Перехідні положення» Земельного кодексу України про продовження заборони відчуження сільськогосподарських земель.

Одразу після завершення пленарного засідання позачергової сесії, з ініціативи депутатів всіх фракцій, що представляють аграрний сектор Вінниччини, звернення щодо ринку землі було доопрацьоване.

Народні обранці звернулись до голови обласної Ради Анатолія Олійника з пропозиціями внести відповідні зміни до тексту Звернення. Після обговорення голова підсумував, що доопрацьований проект рішення буде винесений на наступну сесію обласної Ради.

Текст звернення наведений нижче.

Повернутись Створено: 8 червня 2017 року, 15:39 Переглядів: 1699

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація