4 червня, об 11.00, в режимі відеоконференції з трансляцією на сайті обласної Ради відбудеться зустріч депутатів обласної Ради з керівництвом Управління патрульної поліції у Вінницької області та зустріч з кандидатами – представниками від громадськості до складу поліцейської комісії Управління патрульної поліції у Вінницькій області та Управління поліції охорони у Вінницькій області 
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Депутати обласної Ради голосували новими картками Роздрукувати

На 20 позачерговій сесії депутати обласної Ради голосували картками з новими чіпами типу SLE 4442. Попередні картки прослужили депутатам з початку 7 скликання – з листопада 2015 року та відпрацювали 19 чергових та позачергових сесій.

Рішення про закупівлю нових карток було прийнято у зв’язку з тим, що картки, якими депутати користувалися раніше мали сильну статичну чутливість. Тому, аби вирішити проблему і зробити роботу депутатів продуктивною, за бюджетні кошти придбали сто карток вартістю 6900 грн, які  стабільно працюють в умовах роботи щодо впливу статичної електрики.

Нагадаємо, що згідно статті 14 Регламенту Вінницької обласної Ради 7 скликання, під час реєстрація депутатів, які прибули на сесію, їм видаються картки для голосування, що фіксується особистим підписом  в списку реєстрації депутатів у графі про одержання картки.  Після завершення пленарного засідання Ради депутати повертають картки для голосування в загальний відділ виконавчого апарату обласної Ради, про що працівником відділу робиться відмітка в графі про повернення  карток.

Повернутись Створено: 13 червня 2017 року, 11:16 Переглядів: 631

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація