24 жовтня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Депутати обласної Ради готуватимуть пропозиції щодо аналізу програм з охорони здоров'я Роздрукувати

Заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради Ігор Хміль та Євген Власюк провели Єдиний день депутата в Теплицькому районі. Відповідно до рішення чергової 10-ої сесії Вінницької обласної Ради «Про закріплення депутатів обласної ради 7 скликання, обраних у багатомандатному виборчому окрузі, за районами та містами обласного значення», від фракції «Об’єднання «Самопоміч» вони представлятимуть інтереси територіальних громад Теплицького району, братимуть участь у Депутатському тижні і проводитимуть особистий прийом громадян.

Перший такий прийом виявився доволі об’ємним у часі, адже зі своїми бідами та проблемами до депутатів звернулися 26 громадян. Левову частку всіх звернень склали прохання щодо матеріальної допомоги на лікування, зокрема, 70% заяв надійшло від онкохворих людей або їхніх рідних. Найбільше громадян турбує дороговартісна хіміотерапія та відсутність медичних препаратів для лікування важких соматичних захворювань крові.

За результатами розгляду, кільком відвідувачам депутати надали матеріальну допомогу для ліквідації наслідків пожеж в їх домогосподарствах, а окремі звернення, які потребують більш детального вивчення юристами, взяли на особистий контроль. Стосувалися вони питань щодо звільнення з роботи; зволікання, на думку заявників, виконавчою службою виконання судових рішень.

Правової допомоги просили жителі тих вулиць, що користуються артезіанською свердловиною постачальника води «Чиста крапля». За словами мешканців, чимало з них мають право на субсидію на оплату за споживання води, але котрий рік скористатися ним не можуть, оскільки до цих пір невідомо, на яких правових засадах працює зазначене підприємство, і як людям оплачувати рахунки. Кажуть, що аналогічні скарги надіслали на Кабмін та на Адміністрацію Президента.

В день візиту депутати обласної Ради Ігор Хміль та Євген Власюк відвідали музей ім. М.Леонтовича. Заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради, знаючи про потребу додаткового зовнішнього освітлення закладу, привіз із собою фахівця, котрий вивчив проблему і спланував хід робіт. Як проінформувала директор закладу Ольга Прокопенко, на нинішній час обіцяну допомогу музей уже отримав.

Наступним об’єктом був Аграрний професійний ліцей. Із врахуванням того, що в області формуються нові підходи щодо реалізації регіональної політики в питанні підготовки робітничих кадрів, депутати обласної Ради обговорили низку проблем з в.о. директора закладу Сергієм Сокотнюком. Зокрема, що стосуються вирішення потреб виробничої бази, готовності ліцею до опалювального сезону, харчування студентів, ефективності використання земельних ресурсів.

Підсумовуючи результати свого перебування в районі, депутати відзначили, що особливі проблеми для людей сьогодні виникають в медичній галузі. Тому необхідно підготувати пропозиції до обласної Ради, щоб проаналізувати всі програми з охорони здоров'я, аби люди мали хоч якісь гарантії в отриманні якісних медичних послуг з мінімальними фінансовими затратами. 

Повернутись Створено: 28 вересня 2016 року, 16:10 Переглядів: 681

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація