Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Депутати обласної Ради готуватимуть пропозиції щодо аналізу програм з охорони здоров'я Роздрукувати

Заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради Ігор Хміль та Євген Власюк провели Єдиний день депутата в Теплицькому районі. Відповідно до рішення чергової 10-ої сесії Вінницької обласної Ради «Про закріплення депутатів обласної ради 7 скликання, обраних у багатомандатному виборчому окрузі, за районами та містами обласного значення», від фракції «Об’єднання «Самопоміч» вони представлятимуть інтереси територіальних громад Теплицького району, братимуть участь у Депутатському тижні і проводитимуть особистий прийом громадян.

Перший такий прийом виявився доволі об’ємним у часі, адже зі своїми бідами та проблемами до депутатів звернулися 26 громадян. Левову частку всіх звернень склали прохання щодо матеріальної допомоги на лікування, зокрема, 70% заяв надійшло від онкохворих людей або їхніх рідних. Найбільше громадян турбує дороговартісна хіміотерапія та відсутність медичних препаратів для лікування важких соматичних захворювань крові.

За результатами розгляду, кільком відвідувачам депутати надали матеріальну допомогу для ліквідації наслідків пожеж в їх домогосподарствах, а окремі звернення, які потребують більш детального вивчення юристами, взяли на особистий контроль. Стосувалися вони питань щодо звільнення з роботи; зволікання, на думку заявників, виконавчою службою виконання судових рішень.

Правової допомоги просили жителі тих вулиць, що користуються артезіанською свердловиною постачальника води «Чиста крапля». За словами мешканців, чимало з них мають право на субсидію на оплату за споживання води, але котрий рік скористатися ним не можуть, оскільки до цих пір невідомо, на яких правових засадах працює зазначене підприємство, і як людям оплачувати рахунки. Кажуть, що аналогічні скарги надіслали на Кабмін та на Адміністрацію Президента.

В день візиту депутати обласної Ради Ігор Хміль та Євген Власюк відвідали музей ім. М.Леонтовича. Заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради, знаючи про потребу додаткового зовнішнього освітлення закладу, привіз із собою фахівця, котрий вивчив проблему і спланував хід робіт. Як проінформувала директор закладу Ольга Прокопенко, на нинішній час обіцяну допомогу музей уже отримав.

Наступним об’єктом був Аграрний професійний ліцей. Із врахуванням того, що в області формуються нові підходи щодо реалізації регіональної політики в питанні підготовки робітничих кадрів, депутати обласної Ради обговорили низку проблем з в.о. директора закладу Сергієм Сокотнюком. Зокрема, що стосуються вирішення потреб виробничої бази, готовності ліцею до опалювального сезону, харчування студентів, ефективності використання земельних ресурсів.

Підсумовуючи результати свого перебування в районі, депутати відзначили, що особливі проблеми для людей сьогодні виникають в медичній галузі. Тому необхідно підготувати пропозиції до обласної Ради, щоб проаналізувати всі програми з охорони здоров'я, аби люди мали хоч якісь гарантії в отриманні якісних медичних послуг з мінімальними фінансовими затратами. 

Повернутись Створено: 28 вересня 2016 року, 16:10 Переглядів: 713

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація