4 червня, об 11.00, в режимі відеоконференції з трансляцією на сайті обласної Ради відбудеться зустріч депутатів обласної Ради з керівництвом Управління патрульної поліції у Вінницької області та зустріч з кандидатами – представниками від громадськості до складу поліцейської комісії Управління патрульної поліції у Вінницькій області та Управління поліції охорони у Вінницькій області 
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Депутати обласної Ради навчались визначати корупційні ризики Роздрукувати

30 листопада у Києві голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм обласної Ради Геннадій Мазур та депутат обласної Ради, голова міжфракційного депутатського об’єднання «Антикорупційний рух» Олександр Васильчук взяли участь у тренінгу "Проведення оцінки корупційних ризиків та підготовка антикорупційних програм в органах влади, суб'єктах господарювання державної форми власності".

Тренінг організований, відповідно до програми співпраці між Радою Європи та Європейським Союзом для країн Східного партнерства в рамках спільного проекту "Боротьба з корупцією в Україні".

Під час занять говорили про те, що запорукою успішного виконання завдання із мінімізації проявів корупції є забезпечення належного рівня знань антикорупційного законодавства представниками державних органів та органів місцевого самоврядування. Це підвищує рівень правової обізнаності, що зменшує ризик порушення їхніх основних прав і свобод у повсякденному житті, а також сприяє формуванню у населення нетерпимого ставлення до проявів корупції.

Учасники тренінгу отримали посібник «Поради особі, уповноваженій на виконання функцій держави або місцевого самоврядування», в пунктах якого, зокрема, зазначається, що на момент вступу на державну службу особа зобов'язується сумлінно виконувати свої обов'язки, дотримуватись законодавства та принципів доброчесності у своїй поведінці. Корумпована поведінка працівників порушує законність та мораль, завдає шкоди авторитету як органу, в якому він працює, так і державі загалом. Вона руйнує віру в неупередженість та об'єктивність державних органів. Корупції можна запобігти лише тоді, коли кожний службовець відчуває свою відповідальність за досягнення загальної мети створення вільного від корупції органу. Це означає, що всі працівники, в рамках виконання своїх завдань, повинні дбати, щоб сторонні особи не мали можливості впливати на рішення службовця і що корумпованих колег не можна прикривати через почуття солідарності або лояльності.

 

Повернутись Створено: 30 листопада 2016 року, 17:28 Переглядів: 882

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація