19 січня о 12.00 у приміщенні обласної Ради (зала засідань, 2 поверх) відбудуться засідання постійної комісії з питань будівництва, комунального майна та розвитку інфраструктури, о 15.00 (сесійна зала, 2 поверх) засідання постійної комісії з питань економіки,  фінансів та бюджету

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Депутати обласної Ради навчались визначати корупційні ризики Роздрукувати

30 листопада у Києві голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм обласної Ради Геннадій Мазур та депутат обласної Ради, голова міжфракційного депутатського об’єднання «Антикорупційний рух» Олександр Васильчук взяли участь у тренінгу "Проведення оцінки корупційних ризиків та підготовка антикорупційних програм в органах влади, суб'єктах господарювання державної форми власності".

Тренінг організований, відповідно до програми співпраці між Радою Європи та Європейським Союзом для країн Східного партнерства в рамках спільного проекту "Боротьба з корупцією в Україні".

Під час занять говорили про те, що запорукою успішного виконання завдання із мінімізації проявів корупції є забезпечення належного рівня знань антикорупційного законодавства представниками державних органів та органів місцевого самоврядування. Це підвищує рівень правової обізнаності, що зменшує ризик порушення їхніх основних прав і свобод у повсякденному житті, а також сприяє формуванню у населення нетерпимого ставлення до проявів корупції.

Учасники тренінгу отримали посібник «Поради особі, уповноваженій на виконання функцій держави або місцевого самоврядування», в пунктах якого, зокрема, зазначається, що на момент вступу на державну службу особа зобов'язується сумлінно виконувати свої обов'язки, дотримуватись законодавства та принципів доброчесності у своїй поведінці. Корумпована поведінка працівників порушує законність та мораль, завдає шкоди авторитету як органу, в якому він працює, так і державі загалом. Вона руйнує віру в неупередженість та об'єктивність державних органів. Корупції можна запобігти лише тоді, коли кожний службовець відчуває свою відповідальність за досягнення загальної мети створення вільного від корупції органу. Це означає, що всі працівники, в рамках виконання своїх завдань, повинні дбати, щоб сторонні особи не мали можливості впливати на рішення службовця і що корумпованих колег не можна прикривати через почуття солідарності або лояльності.

 

Повернутись Створено: 30 листопада 2016 року, 17:28 Переглядів: 978

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація