Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Систему електронного документообігу планують запустити на черговій сесії обласної Ради

    17 січня заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк провів засідання щодо запровадження електронного документообігу для депутатів обласної Ради. Участь в роботі взяли начальник відділу інформаційних технологій виконавчого апарату Олег Лебідь, розробники програмного забезпечення – керівник відділу по роботі з клієнтами дизайн-студії &laqu ....

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

Депутати обласної Ради обговорили особливості призначення та звільнення керівників медичних закладів Роздрукувати

16 травня під керівництвом голови фракції ВО «Батьківщина» Владислава Роя відбулось засідання фракції. Участь в роботі взяли перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська та директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Людмила Грабович.

На розгляд позачергової 19 сесії обласної Ради, яка відбудеться 19 травня, винесено низку питань, що стосуються переукладення контрактів з головними лікарями – керівниками медичних закладів області.

Слід зазначити, що з 2012 року з керівниками державних і комунальних закладів охорони здоров’я при призначенні на посаду необхідно укладати  виключно контракти на строк від 3 до 5 років. Наприкінці 2014 року була розроблена  типова форма контракту з керівниками закладів охорони здоров’я і Порядок його укладення, які були затверджені постановою Кабінету Міністрів України. В нормативних документах зазначено, що дія контракту припиняється: через закінчення строку контракту; за угодою сторін; з ініціативи органу управління майном до закінчення строку дії контракту. Підстави для звільнення зазначені у самому контракті. Серед них: систематичне невиконання керівником (без поважних причин) обов’язків та умов контракту; одноразове грубе порушення керівником вимог законодавства, обов’язків, передбачених контрактом, що призвело до значних збитків закладу; несвоєчасне подання кошторису на затвердження органом управління майном та інші підстави.

Дві постійні комісії обласної Ради - з питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення (голова Ярослав Хребтій) та з питань регулювання комунальної власності та приватизації (голова Олександр Масленніков) погодили проекти рішень щодо переукладення контрактів з головними лікарями закладів охорони здоров’я області. Таким чином, на позачерговій сесії депутати розглянуть призначення на посади 24 керівників медичних комунальних закладів.

Крім того, депутати фракції ВО «Батьківщина» обговорили внесення доповнень до Плану реалізації Стратегії збалансованого регіонального розвитку області на 2016-2017 роки, доповнень до Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства і внесення змін до регіональної Програми інформатизації «Електронна Вінниччина».

Депутати прийняли відповідні рішення щодо голосування за питання порядку денного позачергової  19 сесії обласної Ради 7 скликання.

Повернутись Створено: 16 травня 2017 року, 14:49 Переглядів: 760

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація