5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Депутати обласної Ради обговорили особливості призначення та звільнення керівників медичних закладів Роздрукувати

16 травня під керівництвом голови фракції ВО «Батьківщина» Владислава Роя відбулось засідання фракції. Участь в роботі взяли перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська та директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Людмила Грабович.

На розгляд позачергової 19 сесії обласної Ради, яка відбудеться 19 травня, винесено низку питань, що стосуються переукладення контрактів з головними лікарями – керівниками медичних закладів області.

Слід зазначити, що з 2012 року з керівниками державних і комунальних закладів охорони здоров’я при призначенні на посаду необхідно укладати  виключно контракти на строк від 3 до 5 років. Наприкінці 2014 року була розроблена  типова форма контракту з керівниками закладів охорони здоров’я і Порядок його укладення, які були затверджені постановою Кабінету Міністрів України. В нормативних документах зазначено, що дія контракту припиняється: через закінчення строку контракту; за угодою сторін; з ініціативи органу управління майном до закінчення строку дії контракту. Підстави для звільнення зазначені у самому контракті. Серед них: систематичне невиконання керівником (без поважних причин) обов’язків та умов контракту; одноразове грубе порушення керівником вимог законодавства, обов’язків, передбачених контрактом, що призвело до значних збитків закладу; несвоєчасне подання кошторису на затвердження органом управління майном та інші підстави.

Дві постійні комісії обласної Ради - з питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення (голова Ярослав Хребтій) та з питань регулювання комунальної власності та приватизації (голова Олександр Масленніков) погодили проекти рішень щодо переукладення контрактів з головними лікарями закладів охорони здоров’я області. Таким чином, на позачерговій сесії депутати розглянуть призначення на посади 24 керівників медичних комунальних закладів.

Крім того, депутати фракції ВО «Батьківщина» обговорили внесення доповнень до Плану реалізації Стратегії збалансованого регіонального розвитку області на 2016-2017 роки, доповнень до Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства і внесення змін до регіональної Програми інформатизації «Електронна Вінниччина».

Депутати прийняли відповідні рішення щодо голосування за питання порядку денного позачергової  19 сесії обласної Ради 7 скликання.

Повернутись Створено: 16 травня 2017 року, 14:49 Переглядів: 815

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація