Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Депутати обласної Ради обговорили питання щодо внесення змін до законодавчих актів України в галузі земельних відносин Роздрукувати

12 червня 2014 року відбулося спільне засідання постійних комісій обласної Ради з питань агропромислового комплексу і з питань регулювання земельних ресурсів та реформування земельних відносин.

До порядку денного були внесені такі питання:

1. Про рішення Могилів-Подільської районної ради ”Про звернення до голови облдержадміністрації та обласної Ради щодо розпорядження землями сільськогосподарського призначення”.

2. Про лист Вінницької районної ради до депутатів Вінницької обласної Ради щодо внесення змін до  Земельного Кодексу України, інших законодавчих актів, якими надати право представницьким органам місцевого самоврядування вирішувати та погоджувати питання в галузі земельних відносин.

3. Про рішення Могилів-Подільської районної ради ”Про звернення до голови облдержадміністрації та обласної Ради щодо розпорядження землями водного фонду та водними об’єктами місцевого значення”.

 В обговоренні питань також взяли  участь запрошені:   Королюк Олександр Миколайович – перший заступник начальника Головного управління Держземагенства у Вінницькій області, Іщенко Анатолій Степанович – начальник управління дозволів, природоохоронних програм, моніторингу та комунікацій  Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації, Темченко Василь Васильович – заступник директора Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації.

Депутати рекомендували Головному управлінню Держземагентства у Вінницькій області підготувати пропозиції про внесення змін до окремих законодавчих актів України щодо погодження з органами місцевого самоврядування надання земельних ділянок державної власності.

Повернутись Створено: 12 червня 2014 року, 18:02 Переглядів: 830

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація