19 січня о 15.00  у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання постійної комісії з питань економіки,  фінансів та бюджету

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Депутати обласної Ради обговорили питання щодо внесення змін до законодавчих актів України в галузі земельних відносин Роздрукувати

12 червня 2014 року відбулося спільне засідання постійних комісій обласної Ради з питань агропромислового комплексу і з питань регулювання земельних ресурсів та реформування земельних відносин.

До порядку денного були внесені такі питання:

1. Про рішення Могилів-Подільської районної ради ”Про звернення до голови облдержадміністрації та обласної Ради щодо розпорядження землями сільськогосподарського призначення”.

2. Про лист Вінницької районної ради до депутатів Вінницької обласної Ради щодо внесення змін до  Земельного Кодексу України, інших законодавчих актів, якими надати право представницьким органам місцевого самоврядування вирішувати та погоджувати питання в галузі земельних відносин.

3. Про рішення Могилів-Подільської районної ради ”Про звернення до голови облдержадміністрації та обласної Ради щодо розпорядження землями водного фонду та водними об’єктами місцевого значення”.

 В обговоренні питань також взяли  участь запрошені:   Королюк Олександр Миколайович – перший заступник начальника Головного управління Держземагенства у Вінницькій області, Іщенко Анатолій Степанович – начальник управління дозволів, природоохоронних програм, моніторингу та комунікацій  Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації, Темченко Василь Васильович – заступник директора Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації.

Депутати рекомендували Головному управлінню Держземагентства у Вінницькій області підготувати пропозиції про внесення змін до окремих законодавчих актів України щодо погодження з органами місцевого самоврядування надання земельних ділянок державної власності.

Повернутись Створено: 12 червня 2014 року, 18:02 Переглядів: 989

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація