Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Депутати обласної Ради оглянули мережі теплопостачання обласної дитячої клінічної лікарні Роздрукувати

23 листопада, за ініціативи голови постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадія Мазура, відбулось виїзне засідання трьох постійних комісій Ради. Участь у засіданні взяли перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, голови постійних комісій – з питань регулювання комунальної власності та приватизації Олександр Масленніков, з питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності Андрій Вигонюк, голови фракцій в обласній Раді Олександр Крученюк та Григорій Зозуля, генеральний директор КП «Вінницяоблтеплоенерго» Валерій Довбанюк, керівник ТОВ «ВІНТЕА» Ігор Харьков, головний лікар Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні Василь Паненко.

Депутати оглянули приміщення котельні та котли, що працюють на альтернативному виді палива, наочно ознайомились з роботою котельні, оглянули мережі теплопостачання та установку для постачання кисню.

Обласну дитячу лікарню не підключено до загальної тепломережі, на території лікарні розміщено будівлю котельні, що здійснює теплопостачання через власну тепломережу. Вказана будівля котельні є єдиним можливим джерелом теплопостачання ВОДКЛ, однак не забезпечена устаткуванням для виробництва та постачання теплової енергії. Діяльність з вироблення та транспортування теплової енергії підлягає ліцензуванню, згідно із Законом України «Про теплопостачання», власних можливостей вироблення та постачання теплової енергії ВОДКЛ не має.

Котельня ТОВ «Вінтеа», окрім теплопостачання лікарні, здійснює постачання теплової енергії ще 16 закладам та лікарням, розташованим на території медмістечка. 

Депутати обговорили будівництво альтернативної котельні від КП «Вінницяоблтеплоенерго» та прийняли рішення звернутись до облдержадміністрації щодо врахування під час формування обласного бюджету на 2017 рік збільшення статутного капіталу комунального підприємства для будівництва альтернативної котельні задля здійснення конкурентної діяльності.

Повернутись Створено: 23 листопада 2016 року, 15:44 Переглядів: 829

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація