Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Депутати обласної Ради оглянули мережі теплопостачання обласної дитячої клінічної лікарні Роздрукувати

23 листопада, за ініціативи голови постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадія Мазура, відбулось виїзне засідання трьох постійних комісій Ради. Участь у засіданні взяли перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, голови постійних комісій – з питань регулювання комунальної власності та приватизації Олександр Масленніков, з питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності Андрій Вигонюк, голови фракцій в обласній Раді Олександр Крученюк та Григорій Зозуля, генеральний директор КП «Вінницяоблтеплоенерго» Валерій Довбанюк, керівник ТОВ «ВІНТЕА» Ігор Харьков, головний лікар Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні Василь Паненко.

Депутати оглянули приміщення котельні та котли, що працюють на альтернативному виді палива, наочно ознайомились з роботою котельні, оглянули мережі теплопостачання та установку для постачання кисню.

Обласну дитячу лікарню не підключено до загальної тепломережі, на території лікарні розміщено будівлю котельні, що здійснює теплопостачання через власну тепломережу. Вказана будівля котельні є єдиним можливим джерелом теплопостачання ВОДКЛ, однак не забезпечена устаткуванням для виробництва та постачання теплової енергії. Діяльність з вироблення та транспортування теплової енергії підлягає ліцензуванню, згідно із Законом України «Про теплопостачання», власних можливостей вироблення та постачання теплової енергії ВОДКЛ не має.

Котельня ТОВ «Вінтеа», окрім теплопостачання лікарні, здійснює постачання теплової енергії ще 16 закладам та лікарням, розташованим на території медмістечка. 

Депутати обговорили будівництво альтернативної котельні від КП «Вінницяоблтеплоенерго» та прийняли рішення звернутись до облдержадміністрації щодо врахування під час формування обласного бюджету на 2017 рік збільшення статутного капіталу комунального підприємства для будівництва альтернативної котельні задля здійснення конкурентної діяльності.

Повернутись Створено: 23 листопада 2016 року, 15:44 Переглядів: 753

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація