Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Депутати обласної Ради озеленили територію дитячого будинку Роздрукувати

19 квітня депутати Вінницької обласної Ради  Людмила Станіславенко, Михайло Вдовцов, Володимир Саволюк, Олександр Крученюк на чолі з головою обради Анатолієм Олійником та головою облдержадміністрації Валерієм Коровієм завітали до Вінницького обласного спеціалізованого будинку дитини. Привезли дітям гостинці та дізнались про проблеми закладу. Приводом для візиту було озеленення території закладу - депутати посадили 10 саджанців туї та близько сотні ялинок.

Заклад для дітей  з порушенням центральної нервової системи та психіки існує  з червня 1980 року. Сьогодні тут постійно перебуває 70 дітей віком від 2 тижнів до 7 років. Не так давно на базі інтернату створили Центр медико-соціальної реабілітації для дітей з ураженням психіки, ураженням ЦНС та почали займатися дітьми-аутистами.

Щодня 20 малюків приходять до Центру реабілітацію разом зі своїми батьками, а ще 20 можуть знаходитись тут разом з мамами, яких спеціалісти Центру навчають як доглядати та навчати особливих дітей для їх адаптації у суспільстві.

- Ми надаємо перевагу сімейним формам виховання, - говорить головний лікар спеціалізованого будинку дитини Надія Андрієвська. – В пріоритеті – повернення дітей у біологічні сім’ї, влаштування на виховання у прийомні сім’ї, діти йдуть під опіку до своїх родичів. На жаль, важкохворі залишаються у нас і після 7-річного віку, переводяться до інших інтернатних закладів.

У дитячому будинку роблять усе можливе аби у перші роки життя навчити дітей основним навичкам, потрібним у житті.

- Тому нам зараз дуже необхідна сенсорна кімната – продовжує Надія Марківна. – У сусідньому Хмельницькому є шкіргалантерейна фабрика,  яка виготовляє  обладнання для таких кімнат. Вони потрібні для психоемоційного розвитку дитини та швидкої адаптації.

Керівники області та депутати обласної Ради пообіцяли сприяти вирішенню цього питання. 

Повернутись Створено: 19 квітня 2016 року, 15:27 Переглядів: 943

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація