Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Депутати обласної Ради ознайомились з новою програмою Роздрукувати

21 травня в обласній Раді відбулось засідання постійної комісії з питань розвитку демократії, гласності, свободи слова та інформаційного простору. На засіданні депутати ознайомились з новою Програмою створення регіональної системи опрацювання звернень до органів виконавчої влади на 2013-2014 роки. Про завдання Програми та шляхи їх розв’язання проінформував заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Олександр  Прокопчук .

За повідомленням Олександра Прокопчука, основною метою даної Програми є удосконалення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування із зверненнями громадян, забезпечення оперативного реагування на проблемні питання життя населення, які порушуються у зверненнях, якості підготовки та прийняття рішень з порушених у зверненнях питань, створення необхідних для реалізації своїх законних прав та інтересів додаткових умов для забезпечення громадян інформаційно-консультативною інформацією.

Для розв’язання визначених проблем необхідним є створення та функціонування державної установи „Вінницький обласний контактний центр”, передбаченого Національною концепцією удосконалення системи роботи із зверненнями громадян.

Основне завдання установи - забезпечення оперативного розгляду органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування звернень, що подаються громадянами, підприємствами, установами та організаціями за єдиним телефонним номером і через мережу Інтернет, а також забезпечення контролю розгляду цих звернень органами влади на місцях.

Депутати постійної комісії вирішили схвалити проект рішення «Про обласну Програму створення регіональної системи опрацювання звернень до органів виконавчої влади на 2013-2014 роки» та пропонувати голові обласної Ради включити його до порядку денного чергової сесії обласної Ради.

 

Повернутись Створено: 22 травня 2013 року, 09:28 Переглядів: 886

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація