Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Обласна Рада створила сім постійних комісій

    Впродовж роботи першої сесії обласної Ради депутати розглянули та прийняли 65 голосами питання про утворення та склад постійних комісій. Постійні комісії є органами Ради та обираються нею на строк її повноважень. Постійні комісії Ради діють відповідно до статті 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту та н ....

  • Вячеслава Соколового обрано головою обласної Ради 8 скликання

    Під час засідання першої сесії обласної Ради 8 скликання до бюлетеня для таємного голосування з виборів голови обласної Ради були включені кандидатури від політичної партії «Українська стратегія Гройсмана» Вячеслав Соколовий та від політичної партії «Європейська солідарність» Андрій Гижко. За результатами таємного голосув ....

  • Прийнято новий Регламент обласної Ради 8 скликання

    На першій сесії обласної Ради 8 скликання депутати розглянули та затвердили новий Регламент обласної Ради. Пропозицію щодо нової редакції вніс депутат Володимир Кістіон. Перед присутніми виступив депутат Владислав Скальський. – Новий регламент збільшує частоту проведення сесій – депутатам доведеться працювати більше. Підвищується які ....

Депутати обласної Ради ознайомились з новою програмою Роздрукувати

21 травня в обласній Раді відбулось засідання постійної комісії з питань розвитку демократії, гласності, свободи слова та інформаційного простору. На засіданні депутати ознайомились з новою Програмою створення регіональної системи опрацювання звернень до органів виконавчої влади на 2013-2014 роки. Про завдання Програми та шляхи їх розв’язання проінформував заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Олександр  Прокопчук .

За повідомленням Олександра Прокопчука, основною метою даної Програми є удосконалення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування із зверненнями громадян, забезпечення оперативного реагування на проблемні питання життя населення, які порушуються у зверненнях, якості підготовки та прийняття рішень з порушених у зверненнях питань, створення необхідних для реалізації своїх законних прав та інтересів додаткових умов для забезпечення громадян інформаційно-консультативною інформацією.

Для розв’язання визначених проблем необхідним є створення та функціонування державної установи „Вінницький обласний контактний центр”, передбаченого Національною концепцією удосконалення системи роботи із зверненнями громадян.

Основне завдання установи - забезпечення оперативного розгляду органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування звернень, що подаються громадянами, підприємствами, установами та організаціями за єдиним телефонним номером і через мережу Інтернет, а також забезпечення контролю розгляду цих звернень органами влади на місцях.

Депутати постійної комісії вирішили схвалити проект рішення «Про обласну Програму створення регіональної системи опрацювання звернень до органів виконавчої влади на 2013-2014 роки» та пропонувати голові обласної Ради включити його до порядку денного чергової сесії обласної Ради.

 

Повернутись Створено: 22 травня 2013 року, 09:28 Переглядів: 1046

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація