Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Депутати обласної Ради ознайомились з новою програмою Роздрукувати

21 травня в обласній Раді відбулось засідання постійної комісії з питань розвитку демократії, гласності, свободи слова та інформаційного простору. На засіданні депутати ознайомились з новою Програмою створення регіональної системи опрацювання звернень до органів виконавчої влади на 2013-2014 роки. Про завдання Програми та шляхи їх розв’язання проінформував заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Олександр  Прокопчук .

За повідомленням Олександра Прокопчука, основною метою даної Програми є удосконалення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування із зверненнями громадян, забезпечення оперативного реагування на проблемні питання життя населення, які порушуються у зверненнях, якості підготовки та прийняття рішень з порушених у зверненнях питань, створення необхідних для реалізації своїх законних прав та інтересів додаткових умов для забезпечення громадян інформаційно-консультативною інформацією.

Для розв’язання визначених проблем необхідним є створення та функціонування державної установи „Вінницький обласний контактний центр”, передбаченого Національною концепцією удосконалення системи роботи із зверненнями громадян.

Основне завдання установи - забезпечення оперативного розгляду органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування звернень, що подаються громадянами, підприємствами, установами та організаціями за єдиним телефонним номером і через мережу Інтернет, а також забезпечення контролю розгляду цих звернень органами влади на місцях.

Депутати постійної комісії вирішили схвалити проект рішення «Про обласну Програму створення регіональної системи опрацювання звернень до органів виконавчої влади на 2013-2014 роки» та пропонувати голові обласної Ради включити його до порядку денного чергової сесії обласної Ради.

 

Повернутись Створено: 22 травня 2013 року, 09:28 Переглядів: 933

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація