Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Депутати обласної Ради ознайомились з новою програмою Роздрукувати

21 травня в обласній Раді відбулось засідання постійної комісії з питань розвитку демократії, гласності, свободи слова та інформаційного простору. На засіданні депутати ознайомились з новою Програмою створення регіональної системи опрацювання звернень до органів виконавчої влади на 2013-2014 роки. Про завдання Програми та шляхи їх розв’язання проінформував заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Олександр  Прокопчук .

За повідомленням Олександра Прокопчука, основною метою даної Програми є удосконалення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування із зверненнями громадян, забезпечення оперативного реагування на проблемні питання життя населення, які порушуються у зверненнях, якості підготовки та прийняття рішень з порушених у зверненнях питань, створення необхідних для реалізації своїх законних прав та інтересів додаткових умов для забезпечення громадян інформаційно-консультативною інформацією.

Для розв’язання визначених проблем необхідним є створення та функціонування державної установи „Вінницький обласний контактний центр”, передбаченого Національною концепцією удосконалення системи роботи із зверненнями громадян.

Основне завдання установи - забезпечення оперативного розгляду органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування звернень, що подаються громадянами, підприємствами, установами та організаціями за єдиним телефонним номером і через мережу Інтернет, а також забезпечення контролю розгляду цих звернень органами влади на місцях.

Депутати постійної комісії вирішили схвалити проект рішення «Про обласну Програму створення регіональної системи опрацювання звернень до органів виконавчої влади на 2013-2014 роки» та пропонувати голові обласної Ради включити його до порядку денного чергової сесії обласної Ради.

 

Повернутись Створено: 22 травня 2013 року, 09:28 Переглядів: 855

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація