Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Депутати обласної Ради ознайомилися з основами формування місцевих бюджетів Роздрукувати

9 лютого у приміщенні Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій вже вдруге відбувся короткостроковий тематичний семінар для депутатів обласної Ради 7 скликання, організований з ініціативи голови обласної Ради Анатолія Олійника.

Цього разу для депутатів було запропоновано такі теми для обговорення: «Про окремі аспекти формування бази місцевих бюджетів» (інформація директора Департаменту фінансів облдержадміністрації Миколи Копачевського); «Про удосконалення управління об’єктами спільної комунальної власності територіальних громад області» (інформація начальника управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області Василя Федоришина); «Про збалансоване природокористування на Вінниччині» (інформація доктора сільськогосподарських наук, професора, завідувача кафедри екології, природничих та математичних наук комунального вищого навчального закладу «Вінницька академія неперервної освіти» Олександра Мудрака).

Відкриваючи засідання, голова обласної Ради Анатолій Олійник подякував слухачам за участь у навчальному семінарі й висловив сподівання, що такі заняття сприятимуть більш злагодженій та конструктивній роботі всього депутатського корпусу обласної Ради.

Ми всі повинні бути відповідальними за нашу діяльність перед людьми. І я хочу, насамперед, звернути увагу, що сесія представницького органу влади – це не тільки її пленарне засідання, а й робота депутатів в постійних комісіях, які попередньо розглядають і погоджують ті, чи інші питання. Тому дуже важливо зберегти нашу активність, ініціативу та бажання конструктивно співпрацювати, – підкреслив, звертаючись до присутніх Анатолій Олійник.

Також він зауважив, що в роботі найвищого самоврядного органу є низка питань, які необхідно змінювати. Зокрема, це стосується попереднього планування проведення депутатських днів та засідань постійних комісій, фракцій, президії, чергових сесій обласної Ради. Окремі зміни вже внесені до проекту рішення «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання» і будуть розглянуті депутатами під час чергової сесії, яка відбудеться 11 лютого цього року.

Повернутись Створено: 9 лютого 2016 року, 18:16 Переглядів: 781

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація