Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Депутати обласної Ради ознайомилися з основами формування місцевих бюджетів Роздрукувати

9 лютого у приміщенні Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій вже вдруге відбувся короткостроковий тематичний семінар для депутатів обласної Ради 7 скликання, організований з ініціативи голови обласної Ради Анатолія Олійника.

Цього разу для депутатів було запропоновано такі теми для обговорення: «Про окремі аспекти формування бази місцевих бюджетів» (інформація директора Департаменту фінансів облдержадміністрації Миколи Копачевського); «Про удосконалення управління об’єктами спільної комунальної власності територіальних громад області» (інформація начальника управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області Василя Федоришина); «Про збалансоване природокористування на Вінниччині» (інформація доктора сільськогосподарських наук, професора, завідувача кафедри екології, природничих та математичних наук комунального вищого навчального закладу «Вінницька академія неперервної освіти» Олександра Мудрака).

Відкриваючи засідання, голова обласної Ради Анатолій Олійник подякував слухачам за участь у навчальному семінарі й висловив сподівання, що такі заняття сприятимуть більш злагодженій та конструктивній роботі всього депутатського корпусу обласної Ради.

Ми всі повинні бути відповідальними за нашу діяльність перед людьми. І я хочу, насамперед, звернути увагу, що сесія представницького органу влади – це не тільки її пленарне засідання, а й робота депутатів в постійних комісіях, які попередньо розглядають і погоджують ті, чи інші питання. Тому дуже важливо зберегти нашу активність, ініціативу та бажання конструктивно співпрацювати, – підкреслив, звертаючись до присутніх Анатолій Олійник.

Також він зауважив, що в роботі найвищого самоврядного органу є низка питань, які необхідно змінювати. Зокрема, це стосується попереднього планування проведення депутатських днів та засідань постійних комісій, фракцій, президії, чергових сесій обласної Ради. Окремі зміни вже внесені до проекту рішення «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання» і будуть розглянуті депутатами під час чергової сесії, яка відбудеться 11 лютого цього року.

Повернутись Створено: 9 лютого 2016 року, 18:16 Переглядів: 831

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація