11 грудня о 11.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться засідання постійної комісїі з питань будівництва, розвитку населених пунктів, транспорту та зв’язку.   11 грудня о 14.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться засідання постійної комісїі з питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення. 12 грудня о 14.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм. 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Депутати обласної Ради ознайомилися з основами формування місцевих бюджетів Роздрукувати

9 лютого у приміщенні Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій вже вдруге відбувся короткостроковий тематичний семінар для депутатів обласної Ради 7 скликання, організований з ініціативи голови обласної Ради Анатолія Олійника.

Цього разу для депутатів було запропоновано такі теми для обговорення: «Про окремі аспекти формування бази місцевих бюджетів» (інформація директора Департаменту фінансів облдержадміністрації Миколи Копачевського); «Про удосконалення управління об’єктами спільної комунальної власності територіальних громад області» (інформація начальника управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області Василя Федоришина); «Про збалансоване природокористування на Вінниччині» (інформація доктора сільськогосподарських наук, професора, завідувача кафедри екології, природничих та математичних наук комунального вищого навчального закладу «Вінницька академія неперервної освіти» Олександра Мудрака).

Відкриваючи засідання, голова обласної Ради Анатолій Олійник подякував слухачам за участь у навчальному семінарі й висловив сподівання, що такі заняття сприятимуть більш злагодженій та конструктивній роботі всього депутатського корпусу обласної Ради.

Ми всі повинні бути відповідальними за нашу діяльність перед людьми. І я хочу, насамперед, звернути увагу, що сесія представницького органу влади – це не тільки її пленарне засідання, а й робота депутатів в постійних комісіях, які попередньо розглядають і погоджують ті, чи інші питання. Тому дуже важливо зберегти нашу активність, ініціативу та бажання конструктивно співпрацювати, – підкреслив, звертаючись до присутніх Анатолій Олійник.

Також він зауважив, що в роботі найвищого самоврядного органу є низка питань, які необхідно змінювати. Зокрема, це стосується попереднього планування проведення депутатських днів та засідань постійних комісій, фракцій, президії, чергових сесій обласної Ради. Окремі зміни вже внесені до проекту рішення «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання» і будуть розглянуті депутатами під час чергової сесії, яка відбудеться 11 лютого цього року.

Повернутись Створено: 9 лютого 2016 року, 18:16 Переглядів: 769

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація