5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Депутати обласної Ради переймаються процесами об’єднання територіальних громад області Роздрукувати

Депутати обласної Ради – голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур і член комісії з питань охорони навколишнього природного середовища, екологічної безпеки та раціонального використання надр Олег Ковбасюк відвідали село Шляхову Бершадського району. Вони поспілкувались із сільським головою Миколою Макарчуком.

– Ми обговорили перспективи створення Шляхівської сільської об’єднаної територіальної громади. Розглянули питання фінансування соціальної сфери, ризики та переваги об’єднання. Варто зазначити, що велику допомогу територіальній громаді надає депутат обласної Ради Олег Ковбасюк, – прокоментував Геннадій Федорович.

Голова ТОВ «Світанок – Агросвіт» Олег Ковбасюк неодноразово надавав допомогу місцевим навчальним закладам села. Крім того, як голова федерації футболу Бершадського району, фінансово підтримує Бершадську районну та Шляхівську сільську футбольні команди, опікується проведенням змагань і забезпеченням необхідним інвентарем спортивних заходів.

Згідно з Постановою ЦВК №164, 29 жовтня відбудуться перші місцеві вибори у 202 об’єднаних територіальних громадах в усіх без виключення областях України. До Шляхівської громади, у складі якої три села – Шляхова, Завітне і Теофілівка, приєднається Тирлівська сільська рада.

Повернутись Створено: 25 вересня 2017 року, 11:19 Переглядів: 1248

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація