19 січня о 12.00 у приміщенні обласної Ради (зала засідань, 2 поверх) відбудуться засідання постійної комісії з питань будівництва, комунального майна та розвитку інфраструктури, о 15.00 (сесійна зала, 2 поверх) засідання постійної комісії з питань економіки,  фінансів та бюджету

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Депутати обласної Ради перерозподілили 60 мільйонів гривень понадпланових надходжень Роздрукувати

На позачерговій 23 сесії обласної Ради  7 скликання депутати розглянули проект рішення про внесення змін до рішення 13 сесії обласної Ради 7 скликання від 20 грудня 2016 року № 221 «Про обласний бюджет на 2017 рік» (зі змінами), поданий облдержадміністрацією.

Проект рішення підготовлений для забезпечення здійснення низки необхідних видатків. У проекті збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 60 млн 322 тис грн.

Збільшуються видатки на суму 2 млн грн на виконання заходів комплексної цільової програми соціального захисту населення Вінницької області на 2016-2018 роки (на збільшення фінансування депутатського фонду). Також 100 тис грн – на заходи програми розвитку місцевого самоврядування у Вінницькій області на 2013-2017 роки.

8 млн грн виділяються  для проведення обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад. Крім того, передбачене фінансування проведення навчально-тренувальних зборів і змагань з олімпійських та неолімпійських видів спорту, придбання спортивної екіпіровки та інвентарю, забезпечення відряджень, проживання та харчування з метою участі у всеукраїнських та міжнародних змаганнях, придбання татамі для проведення тренувань боротьбою дзюдо людям з інвалідністю зору тощо.

Збільшуються видатки обласного бюджету департаменту охорони здоров’я на загальну суму 26 млн 521 тис грн. В тому числі:

– майже 5 млн грн лікарні ім. М. І. Пирогова на закупівлю ШВЛ апарату, матеріалів для перитоніального діалізу, монітор пацієнта, дефібрилятора, пульсоксиметра, шприцевого насоса та системи для ендоваксуляторної хірургії; 

– 3 млн грн дитячій обласній лікарні на закупівлю обладнання для відділення реанімації та на проведення капітального ремонту приміщення операційної для новонароджених;

– дитячій інфекційній лікарні 200 тис грн на придбання кисневого концентратора; госпіталю ветеранів війни для придбання біоаналізатора;

– 880 тис грн на санаторне лікування дітей та підлітків із соматичними захворюваннями (крім туберкульозу) та інші заходи у галузі охорони здоров’я.

Збільшуються видатки загального та бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету департаменту соціальної та молодіжної політики на загальну суму понад 3 млн грн. Відповідно до програми підтримки учасників АТО, збільшуються видатки на суму 318 тис грн для проведення реабілітації учасників бойових дій та АТО і 1 млн 800 тис грн для відшкодування вартості навчання дітей учасників антитерористичної операції.

Управлінню культури і мистецтв виділено 3 млн грн, Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю - 100 тис грн на фінансове забезпечення проведення конкурсу журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади» в рамках Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Вінницькій області, Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури - 3 млн грн, Департаменту цивільного захисту на запобігання та ліквідацію надзвичайних ситуацій і наслідків стихійного лиха - 600 тис грн.

Після обговорення проекту рішення та внесення змін і доповнень 66 депутатів обласної Ради в цілому проголосували за розподіл коштів.

 

Повернутись Створено: 18 липня 2017 року, 12:06 Переглядів: 1047

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація