Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Депутати обласної Ради популяризують сімейні цінності Роздрукувати

З 6 по 8 жовтня у Вінниці тривала Всеукраїнська пересувна фотовиставка журналу «Самарянка» на тему «Сім’я: формула любові».

Цей проект – переможець конкурсу «Православна ініціатива», що проводиться Координаційним комітетом із заохочення соціальних, освітніх, інформаційних, культурних ініціатив.

На фотовиставці були представленні роботи кількох авторів з Вінниці, Дніпропетровська, Києва, Кривого Рогу і Санкт-Петербурга. Кожна робота – це власний погляд фотографа на сімейні цінності й щастя у родині.  

У рамках фотовиставки 7 жовтня в галереї «Інтершик» депутат Вінницької обласної Ради Світлана Сулімова провела круглий стіл за участю духовенства, громадських діячів і молоді на тему «Сім’я: проблеми й перспективи».

Головна мета заходу – популяризація сімейних цінностей, привернення уваги до родинних традицій, виховання відчуття краси й радості  материнства. 

 

 

Повернутись Створено: 8 жовтня 2013 року, 11:48 Переглядів: 748

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація