Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Депутати обласної Ради працюватимуть у 21-й комісії Роздрукувати

На пленарному засідання 1-ї сесії обласної Ради сформовано її постійні комісії. У 6-му скликанні їх діятиме на 6 більше, ніж попереднього, – 21, оскільки депутатський корпус збільшився на 32 особи.

За словами голови обласної Ради Сергія Татусяка, процес формування персонального складу комісій та їхніх голів був тривалим та складним, але всі рішення приймалися колегіально, міжфракційно.
– Вже цього тижня комісії мають провести організаційні засідання, на яких мають розглянути план своєї роботи. Для мене важливо, щоб комісії якомога швидше почали працювати. Бо саме через їхню роботу ми будемо реалізовувати наші обіцянки, дані виборцям, – зауважив Сергій Татусяк.
Отож, обласна Рада створила такі постійні комісії:
1. Комісія з питань регламенту, депутатської діяльності і етики. Голова – Ворона Анатолій Микитович, партія „Фронт змін”.
2. Комісія з питань розвитку демократії, гласності, свободи слова, інформаційного простору. Голова – Коваль Марина Євгенівна, Партія регіонів.
3. Комісія з питань бюджету. Голова – Гетце Наталія Миколаївна, Партія регіонів.
4. Комісія з питань економічних реформ, інноваційних технологій, інвестиційної політики, розвитку малого і середнього бізнесу. Голова – Лев Олександр Зіновійович, ВО «Батьківщина».
5. Комісія з питань агропромислового комплексу. Голова – Порошенко Олексій Іванович, Українська партія „Єдність”.
6. Комісія з питань регулювання комунальної власності та приватизації. Голова – Форманюк Микола Вікторович, Партія регіонів.
7. Комісія з питань регулювання земельних ресурсів та реформування земельних відносин. Голова – Бондар Анатолій Омелянович, Народна Партія.
8. Комісія з питань освіти і науки. Голова – Цимбал Інна Володимирівна, Партія регіонів.
9. Комісія з питань охорони здоров’я, курортів та здорового способу життя. Голова – Солейко Наталія Петрівна, ВО «Батьківщина».
10. Комісія з питань соціального захисту, зайнятості населення та охорони праці. Голова – Галаченко Олександр Олександрович, ВО «Батьківщина».
11. Комісія з питань молодіжної політики, спорту і туризму. Голова – Гатауллін Ігор Федорович, Партія регіонів.
12. Комісія з питань зміцнення законності, правопорядку, боротьби з корупцією, охорони прав і свобод громадян. Голова – Мрачковський Віталій Станіславович, ВО «Батьківщина».
13. Комісія з питань охорони довкілля, раціонального використання надр. Голова – Яремчук Олександр Степанович, Партія регіонів.
14. Комісія з питань містобудівної діяльності, розвитку населених пунктів, територій та благоустрою. Голова – Андрусишин Микола Олександрович, ВО «Батьківщина».
15. Комісія з питань євроінтеграції міжнародного співробітництва та регіонального розвитку. Голова – Гаврилов Олексій Валерійович, Партія регіонів.
16. Комісія з питань транспорту і зв’язку. Голова – Галушко Леонід Володимирович, ВО «Батьківщина».
17. Комісія з питань комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження. Голова – Бойчук Ірина Андріївна, Партія регіонів.
18. Комісія з питань адміністративно-територіального устрою та взаємодії з органами місцевого самоврядування. Голова – Коровій Валерій Вікторович, Українська партія „Єдність”.
19. Комісія з питань роботи промисловості, торгівлі та побутового обслуговування. Голова – Мельник Олександр Володимирович, Партія регіонів.
20. Комісія з питань культури, духовності та історичної спадщини. Голова – Вдовцов Михайло Леонтійович, Партія регіонів.
21. Комісія з питань будівництва. Голова – Гіренко Тимофій Миколайович, Партія регіонів.

 

Повернутись Створено: 30 листопада 2010 року, 00:00 Переглядів: 1171

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація