Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Депутати обласної Ради працюватимуть у 21-й комісії Роздрукувати

На пленарному засідання 1-ї сесії обласної Ради сформовано її постійні комісії. У 6-му скликанні їх діятиме на 6 більше, ніж попереднього, – 21, оскільки депутатський корпус збільшився на 32 особи.

За словами голови обласної Ради Сергія Татусяка, процес формування персонального складу комісій та їхніх голів був тривалим та складним, але всі рішення приймалися колегіально, міжфракційно.
– Вже цього тижня комісії мають провести організаційні засідання, на яких мають розглянути план своєї роботи. Для мене важливо, щоб комісії якомога швидше почали працювати. Бо саме через їхню роботу ми будемо реалізовувати наші обіцянки, дані виборцям, – зауважив Сергій Татусяк.
Отож, обласна Рада створила такі постійні комісії:
1. Комісія з питань регламенту, депутатської діяльності і етики. Голова – Ворона Анатолій Микитович, партія „Фронт змін”.
2. Комісія з питань розвитку демократії, гласності, свободи слова, інформаційного простору. Голова – Коваль Марина Євгенівна, Партія регіонів.
3. Комісія з питань бюджету. Голова – Гетце Наталія Миколаївна, Партія регіонів.
4. Комісія з питань економічних реформ, інноваційних технологій, інвестиційної політики, розвитку малого і середнього бізнесу. Голова – Лев Олександр Зіновійович, ВО «Батьківщина».
5. Комісія з питань агропромислового комплексу. Голова – Порошенко Олексій Іванович, Українська партія „Єдність”.
6. Комісія з питань регулювання комунальної власності та приватизації. Голова – Форманюк Микола Вікторович, Партія регіонів.
7. Комісія з питань регулювання земельних ресурсів та реформування земельних відносин. Голова – Бондар Анатолій Омелянович, Народна Партія.
8. Комісія з питань освіти і науки. Голова – Цимбал Інна Володимирівна, Партія регіонів.
9. Комісія з питань охорони здоров’я, курортів та здорового способу життя. Голова – Солейко Наталія Петрівна, ВО «Батьківщина».
10. Комісія з питань соціального захисту, зайнятості населення та охорони праці. Голова – Галаченко Олександр Олександрович, ВО «Батьківщина».
11. Комісія з питань молодіжної політики, спорту і туризму. Голова – Гатауллін Ігор Федорович, Партія регіонів.
12. Комісія з питань зміцнення законності, правопорядку, боротьби з корупцією, охорони прав і свобод громадян. Голова – Мрачковський Віталій Станіславович, ВО «Батьківщина».
13. Комісія з питань охорони довкілля, раціонального використання надр. Голова – Яремчук Олександр Степанович, Партія регіонів.
14. Комісія з питань містобудівної діяльності, розвитку населених пунктів, територій та благоустрою. Голова – Андрусишин Микола Олександрович, ВО «Батьківщина».
15. Комісія з питань євроінтеграції міжнародного співробітництва та регіонального розвитку. Голова – Гаврилов Олексій Валерійович, Партія регіонів.
16. Комісія з питань транспорту і зв’язку. Голова – Галушко Леонід Володимирович, ВО «Батьківщина».
17. Комісія з питань комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження. Голова – Бойчук Ірина Андріївна, Партія регіонів.
18. Комісія з питань адміністративно-територіального устрою та взаємодії з органами місцевого самоврядування. Голова – Коровій Валерій Вікторович, Українська партія „Єдність”.
19. Комісія з питань роботи промисловості, торгівлі та побутового обслуговування. Голова – Мельник Олександр Володимирович, Партія регіонів.
20. Комісія з питань культури, духовності та історичної спадщини. Голова – Вдовцов Михайло Леонтійович, Партія регіонів.
21. Комісія з питань будівництва. Голова – Гіренко Тимофій Миколайович, Партія регіонів.

 

Повернутись Створено: 30 листопада 2010 року, 00:00 Переглядів: 1330

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація