Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Депутати обласної Ради працюватимуть у 21-й комісії Роздрукувати

На пленарному засідання 1-ї сесії обласної Ради сформовано її постійні комісії. У 6-му скликанні їх діятиме на 6 більше, ніж попереднього, – 21, оскільки депутатський корпус збільшився на 32 особи.

За словами голови обласної Ради Сергія Татусяка, процес формування персонального складу комісій та їхніх голів був тривалим та складним, але всі рішення приймалися колегіально, міжфракційно.
– Вже цього тижня комісії мають провести організаційні засідання, на яких мають розглянути план своєї роботи. Для мене важливо, щоб комісії якомога швидше почали працювати. Бо саме через їхню роботу ми будемо реалізовувати наші обіцянки, дані виборцям, – зауважив Сергій Татусяк.
Отож, обласна Рада створила такі постійні комісії:
1. Комісія з питань регламенту, депутатської діяльності і етики. Голова – Ворона Анатолій Микитович, партія „Фронт змін”.
2. Комісія з питань розвитку демократії, гласності, свободи слова, інформаційного простору. Голова – Коваль Марина Євгенівна, Партія регіонів.
3. Комісія з питань бюджету. Голова – Гетце Наталія Миколаївна, Партія регіонів.
4. Комісія з питань економічних реформ, інноваційних технологій, інвестиційної політики, розвитку малого і середнього бізнесу. Голова – Лев Олександр Зіновійович, ВО «Батьківщина».
5. Комісія з питань агропромислового комплексу. Голова – Порошенко Олексій Іванович, Українська партія „Єдність”.
6. Комісія з питань регулювання комунальної власності та приватизації. Голова – Форманюк Микола Вікторович, Партія регіонів.
7. Комісія з питань регулювання земельних ресурсів та реформування земельних відносин. Голова – Бондар Анатолій Омелянович, Народна Партія.
8. Комісія з питань освіти і науки. Голова – Цимбал Інна Володимирівна, Партія регіонів.
9. Комісія з питань охорони здоров’я, курортів та здорового способу життя. Голова – Солейко Наталія Петрівна, ВО «Батьківщина».
10. Комісія з питань соціального захисту, зайнятості населення та охорони праці. Голова – Галаченко Олександр Олександрович, ВО «Батьківщина».
11. Комісія з питань молодіжної політики, спорту і туризму. Голова – Гатауллін Ігор Федорович, Партія регіонів.
12. Комісія з питань зміцнення законності, правопорядку, боротьби з корупцією, охорони прав і свобод громадян. Голова – Мрачковський Віталій Станіславович, ВО «Батьківщина».
13. Комісія з питань охорони довкілля, раціонального використання надр. Голова – Яремчук Олександр Степанович, Партія регіонів.
14. Комісія з питань містобудівної діяльності, розвитку населених пунктів, територій та благоустрою. Голова – Андрусишин Микола Олександрович, ВО «Батьківщина».
15. Комісія з питань євроінтеграції міжнародного співробітництва та регіонального розвитку. Голова – Гаврилов Олексій Валерійович, Партія регіонів.
16. Комісія з питань транспорту і зв’язку. Голова – Галушко Леонід Володимирович, ВО «Батьківщина».
17. Комісія з питань комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження. Голова – Бойчук Ірина Андріївна, Партія регіонів.
18. Комісія з питань адміністративно-територіального устрою та взаємодії з органами місцевого самоврядування. Голова – Коровій Валерій Вікторович, Українська партія „Єдність”.
19. Комісія з питань роботи промисловості, торгівлі та побутового обслуговування. Голова – Мельник Олександр Володимирович, Партія регіонів.
20. Комісія з питань культури, духовності та історичної спадщини. Голова – Вдовцов Михайло Леонтійович, Партія регіонів.
21. Комісія з питань будівництва. Голова – Гіренко Тимофій Миколайович, Партія регіонів.

 

Повернутись Створено: 30 листопада 2010 року, 00:00 Переглядів: 1231

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація