4 червня, об 11.00, в режимі відеоконференції з трансляцією на сайті обласної Ради відбудеться зустріч депутатів обласної Ради з керівництвом Управління патрульної поліції у Вінницької області та зустріч з кандидатами – представниками від громадськості до складу поліцейської комісії Управління патрульної поліції у Вінницькій області та Управління поліції охорони у Вінницькій області 
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Депутати обласної Ради привітали дітей із святами Роздрукувати

Із солодкими подарунками до учнів Мурованокуриловецької санаторної школи-інтернату завітала депутат обласної Ради Лариса Білозір. Вона привітала дітей із Днем Святого Миколая, побажала їм щастя, здоров'я, успіхів, гарних оцінок і веселих новорічних свят. Окрім подарунків, на дітей чекала неймовірно цікава та рухлива розважальна програма від аніматорів. Учні школи разом із дорослими весело та активно проводили час: танцювали, співали, брали участь в різноманітних конкурсах та вікторинах.

Також Лариса Миколаївна із новорічним святом привітала близько 1400 маленьких мешканців сіл та селищ Вінниччини. Зокрема, учнів шкіл Шпиківської ОТГ, Рахни Лісові та Джурину.

– Плануємо привітати 10 000 дітей Вінниччини, – написала на своїй сторінці у Фейсбук Лариса Білозір.

Також із святами маленьких вінничан привітав депутат обласної Ради, голова ПАТ «Вінницький олійножировий комбінат» Дмитро Чаленко. В оновленому дитячому центрі дітей вітали святковою програмою виступами творчих колективів конкурсами та подарунками. 

Окрім цього, новорічні подарунки від депутата обласної Ради Дмитра Чаленка отримали вихованці дитячих садочків №17 та 18.

Із прийдешніми новорічно-різдвяними святами дітей будинку-інтернату села Будне Шаргородського району привітав депутат обласної Ради Вадим Соляник.

– Постійно намагаюсь відвідувати цей заклад та привозити різні гостинці. Цього разу дітки не очікували на мене, проте емоції, які вони мені подарували були від цього ще кращими. Вірші, пісні та спільні фото – класно бачити іх радісними, – написав на сторінці у Фейсбук Вадим Соляник.

Такі ж вітання депутата приймали діти Мурованокуриловецького району.

Повернутись Створено: 22 грудня 2018 року, 13:22 Переглядів: 525

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація