Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Вінницька обласна Рада оголосила конкурс  «Комфортні громади»

    Сьогодні, 20 січня, обласна Рада дала старт конкурсу «Комфортні громади». Конкурс відбиратиме проєкти розвитку територіальних громад Вінниччини, і в подальшому реалізація прєктів-переможців фінансуватиметься за кошти обласного бюджету, бюджетів громад та з інших залучених джерел. – На завершальному етапі децентралізації на ....

  • Міст Ямпіль-Косеуць будуватимуть

    Питання будівництва мосту «Ямпіль-Косеуць» підняли, зокрема, на зустрічі Президента України Володимира Зеленського і новообраної Президентки Молдови Майї Санду, яка відбулася 12 січня. Будівництво цього мосту є надзвичайно важливим для Вінницької області, яка межує з Молдовою. Для України і Молдови – це стратегічний інфраструктурн ....

  • Вячеслав Соколовий: «Кожен житель навіть найвіддаленішого населеного пункту має отримувати якісні адміністративні, медичні та освітні послуги»

    Розпочалось засідання першої Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради 8 скликання. Обговорюють сьогодні питання організації та діяльності новообраних органів місцевого самоврядування територіальних громад і районів області. Роботу Координаційної ради розпочав голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. Він при ....

Депутати обласної Ради привітали колектив газети «33-й канал» з  25-річчям Роздрукувати

9 грудня редакція газети «33-й канал» на чолі з її співзасновниками Анатолієм Жучинським та Тетяною Редько зібрали прихильників і читачів видання в актовій залі обласної філармонії «Плеяда». Газеті виповнилося 25 років від дня заснування.

Привітати журналістів прийшли духовенство області на чолі з митрополитом Вінницьким і Барським Симеоном, представники влади, депутати обласної та міської рад фракцій «ВО «Батьківщина», «БПП – Солідарність», УКРОП та ВО «Свобода», помічники народних депутатів, керівники департаментів і структурних підрозділів облдержадміністрації та облради, меценати, громадські діячі, митці, активні читачі.

Від обласної та міської влади Тетяну Василівну та Анатолія Петровича вітали перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, заступник голови облдержадміністрації Ігор Івасюк та заступник Вінницького міського голови Галина Якубович. Під час вітання були зачитані вітальні листівки від Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, народних депутатів України, голови ОДА Валерія Коровія та голови обласної Ради Анатолія Олійника, вручені святкові торти, короваї, подарунки та квіти.

В особливій атмосфері присутні на урочистостях зустрічали волонтерів та бійців добровольчих батальйонів «Айдар» і «Донбас». Прозвучало безліч спогадів, пов’язаних з волонтерською діяльністю журналістів газети, їх репортажі про вінничан –  захисників Батьківщини. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять героїв Небесної Сотні та бійців, що загинули, захищаючи незалежність нашої держави.

Також були підведені підсумки та вручені подарунки переможницям конкурсу на найдовшу косу, яку організував «33 канал». Впродовж урочистого заходу звучали вірші та патріотичні українські пісні у виконанні співаків Валентина Столярчука та Олександра Онуфрійчука.

 

Повернутись Створено: 10 грудня 2016 року, 11:34 Переглядів: 1785

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація