5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Депутати обласної Ради продовжують допомагати медичним закладам області Роздрукувати

Депутат обласної Ради Анатолій Ткач постійно надає допомогу закладам охорони здоров’я Калинівського району та міста Вінниці під час епідемії коронавірусу.

Нещодавно засоби індивідуального захисту отримали медики відділення анестезіології та інтенсивної терапії обласної психоневрологічної лікарні імені Ющенка, а також високоспеціалізованого клінічного Центру отоларингології та склероми обласної лікарні імені Пирогова.

Депутат обласної Ради Анатолій Ткач разом з депутатом Вінницької міської ради Юрієм Іордановим передали медикам медичні шапочки, захисні костюми, рукавички та маски.

– В умовах пандемії захисту потребують лікарі усіх спеціалізацій. Медики потенційно у групі ризику, адже вони багато контактують з людьми. Ось чому ми сьогодні допомагаємо не лише інфекціоністам, – каже Анатолій Ткач. –  Окрім захисного приладдя ми також передали лікарням засоби гігієни та миючі засоби, зокрема для миття рук та підлоги.  

Окрім того, депутат передав  до Вінницького  регіонального клінічного лікувально-діагностичного центру серцево-судинної патології партію медичних масок та халатів багаторазового використання. 

Стежте за новинами у Теlegram.
Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

Повернутись Створено: 24 квітня 2020 року, 11:29 Переглядів: 178

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація