5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Депутати обласної Ради продовжують допомагати медикам в районах області Роздрукувати

У складний для України і всього світу час на передовій боротьби з поширенням епідемії коронавірусу COVID-19 перебувають медики, які потребують захисту та допомоги. Адже вони щодня ризикують своїм здоров’ям заради безпеки мільйонів українців. Саме тому пріоритетним є забезпечення медичного персоналу усім необхідним.

Тож 5 травня депутат обласної Ради Володимир Зарічанський  разом з головою Благодійного фонду Ігоря Хміля «Добродар»  Денисом Хмілем подарували Бершадському центру первинної медико-санітарної допомоги засоби індивідуального захисту для лікарів та пацієнтів. В переліку переданого – 80 сертифікованих експрес-тестів на виявлення антитіл до коронавірусу, одноразові та багаторазові захисні маски, захисні рукавички, рециркулятор для знезараження, антисептичні засоби, захисні костюми. Вони також передали медичному персоналу і пацієнтам комунального некомерційного підприємства «Теплицька центральна районна лікарня» Теплицької районної ради засоби індивідуального захисту.

– Переконаний, що саме спільними зусиллями ми зможемо впоратися з непростими проблемами сьогодення, зберегти здоров’я та життя людей, – коментує Володимир Зарічанський. – Перш за все, хочеться подякувати всім медикам за якісну та самовіддану працю в цей непростий для України період. Маю сподівання, що наші спільні зусилля додадуть українцям сил, витривалості та надії в часи випробувань. А всі ці випробування і те, як ми будемо крок за кроком долати їх, допоможуть нам стати іншим суспільством, іншим світом, у якому буде більше мудрості, більше добра та любові.

Стежте за новинами у Теlegram.

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook.

Повернутись Створено: 6 травня 2020 року, 13:25 Переглядів: 136

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація