Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Депутати обласної Ради продовжують обговорювати Стратегію регіонального розвитку Вінницької області Роздрукувати

24 вересня в обласній Раді відбулось засідання постійної комісії з питань розвитку демократії, гласності, свободи слова та інформаційного простору. Депутати розглянули 4 основні питання, внесені до порядку денного: «Про стратегію регіонального розвитку Вінницької області на період до 2020 року»; про звернення до Верховної Ради України з вимогою про невідкладний розгляд та прийняття проекту Закону України «Про порядок імпічменту Президента України»;  про заснування та видавництво спеціальної серії історії громад «Село і люди»; про розпорядження голови обласної Ради «Про переукладення контракту з Добринською Л.А. – головним редактором обласного комунального підприємства – редакція газети Вінницької обласної Ради «Вінниччина».

В обговоренні питань також взяли  участь головний редактор журналу «Вінницький край» Вадим Вітковський, старший інспектор відділу інформаційної діяльності Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю   Ганна Михальчук та головний редактор газети «Вінниччина» Любов Добринська.

Члени комісії одноголосно підтримали питання про Стратегію регіонального розвитку Вінницької області на період до 2020 року та про заснування і видавництво спеціальної серії історії громад «Село і люди».

Також депутати проаналізували діяльність газети обласної Ради «Вінниччина» та внесли ряд пропозицій щодо забезпечення виконання принципу невтручання органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування у редакційну політику друкованого засобу і надання рівної можливості висловлювати думку з приводу громадсько-політичних подій на шпальтах газети представникам різних політичних сил.

Питання про звернення до Верховної Ради України з вимогою про невідкладний розгляд та прийняття проекту Закону України «Про порядок імпічменту Президента України» не набрало потрібної кількості голосів.

Повернутись Створено: 25 вересня 2013 року, 09:39 Переглядів: 717

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація