Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Депутати обласної Ради продовжують обговорювати Стратегію регіонального розвитку Вінницької області Роздрукувати

24 вересня в обласній Раді відбулось засідання постійної комісії з питань розвитку демократії, гласності, свободи слова та інформаційного простору. Депутати розглянули 4 основні питання, внесені до порядку денного: «Про стратегію регіонального розвитку Вінницької області на період до 2020 року»; про звернення до Верховної Ради України з вимогою про невідкладний розгляд та прийняття проекту Закону України «Про порядок імпічменту Президента України»;  про заснування та видавництво спеціальної серії історії громад «Село і люди»; про розпорядження голови обласної Ради «Про переукладення контракту з Добринською Л.А. – головним редактором обласного комунального підприємства – редакція газети Вінницької обласної Ради «Вінниччина».

В обговоренні питань також взяли  участь головний редактор журналу «Вінницький край» Вадим Вітковський, старший інспектор відділу інформаційної діяльності Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю   Ганна Михальчук та головний редактор газети «Вінниччина» Любов Добринська.

Члени комісії одноголосно підтримали питання про Стратегію регіонального розвитку Вінницької області на період до 2020 року та про заснування і видавництво спеціальної серії історії громад «Село і люди».

Також депутати проаналізували діяльність газети обласної Ради «Вінниччина» та внесли ряд пропозицій щодо забезпечення виконання принципу невтручання органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування у редакційну політику друкованого засобу і надання рівної можливості висловлювати думку з приводу громадсько-політичних подій на шпальтах газети представникам різних політичних сил.

Питання про звернення до Верховної Ради України з вимогою про невідкладний розгляд та прийняття проекту Закону України «Про порядок імпічменту Президента України» не набрало потрібної кількості голосів.

Повернутись Створено: 25 вересня 2013 року, 09:39 Переглядів: 760

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація