4 червня, об 11.00, в режимі відеоконференції з трансляцією на сайті обласної Ради відбудеться зустріч депутатів обласної Ради з керівництвом Управління патрульної поліції у Вінницької області Департаменту патрульної поліції Національної поліції України та Головного управління Національної поліції у Вінницькій області та зустріч з кандидатами – представниками від громадськості до складу поліцейської комісії Управління патрульної поліції у Вінницькій області та Управління поліції охорони у Вінницькій області 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Депутати обласної Ради продовжують обговорювати Стратегію регіонального розвитку Вінницької області Роздрукувати

24 вересня в обласній Раді відбулось засідання постійної комісії з питань розвитку демократії, гласності, свободи слова та інформаційного простору. Депутати розглянули 4 основні питання, внесені до порядку денного: «Про стратегію регіонального розвитку Вінницької області на період до 2020 року»; про звернення до Верховної Ради України з вимогою про невідкладний розгляд та прийняття проекту Закону України «Про порядок імпічменту Президента України»;  про заснування та видавництво спеціальної серії історії громад «Село і люди»; про розпорядження голови обласної Ради «Про переукладення контракту з Добринською Л.А. – головним редактором обласного комунального підприємства – редакція газети Вінницької обласної Ради «Вінниччина».

В обговоренні питань також взяли  участь головний редактор журналу «Вінницький край» Вадим Вітковський, старший інспектор відділу інформаційної діяльності Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю   Ганна Михальчук та головний редактор газети «Вінниччина» Любов Добринська.

Члени комісії одноголосно підтримали питання про Стратегію регіонального розвитку Вінницької області на період до 2020 року та про заснування і видавництво спеціальної серії історії громад «Село і люди».

Також депутати проаналізували діяльність газети обласної Ради «Вінниччина» та внесли ряд пропозицій щодо забезпечення виконання принципу невтручання органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування у редакційну політику друкованого засобу і надання рівної можливості висловлювати думку з приводу громадсько-політичних подій на шпальтах газети представникам різних політичних сил.

Питання про звернення до Верховної Ради України з вимогою про невідкладний розгляд та прийняття проекту Закону України «Про порядок імпічменту Президента України» не набрало потрібної кількості голосів.

Повернутись Створено: 25 вересня 2013 року, 09:39 Переглядів: 833

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація