Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Депутати обласної Ради проголосували за виділення 1,1 млн грн Сутисківській школі Роздрукувати

На сесії обласної Ради депутати проголосували за виділення субвенції у розмірі 1 млн 100 тис. грн з обласного бюджету Сутисківській громаді для школи. Таким чином, забезпечено підтримку навчального закладу у смт Сутиски.

Профільна постійна комісія з питань економіки, фінансів та бюджету зібралася на позачергове засідання для розгляду цього питання на сесії у порядку денному.

– За підсумками напрацювань робочої групи, було рекомендовано виділення 1 млн 100 тис. грн субвенції з обласного бюджету на утримання цього закладу у 2021 році. Профільна комісія, а тепер і сесія обласної Ради погодили виділення такої субвенції шляхом внесення змін до Обласної цільової програми роботи з обдарованою молоддю. Сьогоднішнім рішенням зроблено важливий крок для збереження навчального закладу у Сутисках, – зазначив заступник голови обласної Ради Ігор Івасюк.

Нагадаємо, спеціалізований заклад опинився під загрозою закриття через відсутність фінансування з бюджету громади. Щоб врятувати школу, за ініціативою голови обласної Ради Вячеслава Соколового було створено робочу групу для вивчення ситуації із діяльністю школи та її фінансуванням.

Стежте за новинами у Теlegram.

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook.

Повернутись Створено: 30 липня 2021 року, 14:13

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація