5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Депутати обласної Ради проголосували «за» звернення до керівництва країни щодо ситуації, яка склалась з формуванням госпітальних округів Роздрукувати

Першим у порядку денному пленарного засідання позачергової 14 сесії обласної Ради 7 скликання депутати розглянули питання «Про звернення депутатів Вінницької обласної Ради 7 скликання до Верховної Ради України щодо ситуації, яка склалась з формуванням проекту госпітальних округів в області».

Головуюча, перший заступник голови Людмила Щербаківська доповіла по даному питанню та підкреслила, що до обласної Ради звернулось 14 районних та міських рад із проханням створення робочої групи для розгляду ситуації, що склалась в області по формуванню госпітальних округів. Людмила Михайлівна повідомила присутніх, що до утвореної робочої групи увійшли депутати обласної Ради, голови районних рад, міські голови, представники департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації, медичних і лікувальних закладів області та громадськість. Для роз’яснення спірних питань Вінниччину відвідав також заступник Міністра охорони здоров’я України Павло Ковтонюк.  

За результатами роботи робочої групи було напрацьоване та прийняте відповідне звернення, яке розглядалось на засіданнях постійних комісій обласної Ради.

Під час обговорення проекту звернення виступили депутати обласної Ради Юрій Мазур, Тетяна Антонець, Ярослав Хребтій, Геннадій Мазур, Дмитро Рижмань, Володимир Барцьось, Вадим Соляник, Жанна Дмитренко та представники Шаргородського району.

Депутатські фракції запропонували свої варіанти звернення, але у ході голосування вони не були підтримані. Після 15-ти хвилинної перерви депутати обласної Ради підтримали проект звернення питання «Про звернення депутатів Вінницької обласної Ради 7 скликання до Верховної Ради України щодо ситуації, яка склалась з формуванням проекту госпітальних округів в області», напрацьований робочою групою.

Повернутись Створено: 3 лютого 2017 року, 12:27 Переглядів: 1147

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація