Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Депутати обласної Ради протестували систему «Рада» Роздрукувати

9 лютого в рамках короткострокового тематичного семінару для депутатів обласної Ради 7 скликання відбулось тестування  системи голосування «Рада».

У навчанні, що проходило у сесійній залі обласної Ради,  взяли участь керівники найвищого представницького органу влади Вінниччини – голова обласної Ради Анатолій Олійник, перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, заступник голови обласної Ради Олександр Качур, а також працівники виконавчого апарату обласної Ради.

За словами Анатолія Олійника, необхідність занять з питання користування електронною системою голосування «Рада» зумовлена новим Законом України "Про внесення змін до статті 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" щодо поіменних голосувань», який вступив в дію 1 січня цього року. Зазначеним документом встановлюється відкрите поіменне голосування у всіх місцевих радах. Результати голосувань стануть загальнодоступними і на практиці це дозволить зробити голосування в місцевих радах прозорими; забезпечить громадській контроль за голосуваннями кожного депутата, що сприятиме підвищенню персональної відповідальності народних обранців і покращенню якості роботи органів місцевого самоврядування.

 

Детальну інформацію про роботу системи «Рада» для депутатів озвучив заступник начальника відділу аналітично-інформаційної роботи виконавчого апарату обласної Ради Олег Лебедь. Кожний з депутатів мав можливість повправлятися у навичках роботи з депутатською карткою й перевірити результати свого голосування.

За результатами тестування складено акт технічної перевірки роботи обладнання системи голосування «Рада-В», який підписали голови постійних комісій та голови фракцій обласної Ради.

Для довідки: система «Рада-В» є спеціалізованим програмним інформаційно-технічним комплексом, за допомогою якого в сесійній залі забезпечується організація проведення пленарних засідань обласної Ради. Забезпечення належного функціонування системи «Рада-В» покладено на мале науково-виробниче підприємство „Тріак”.

Система забезпечує реєстрацію депутатів на початку пленарного засідання, голосування депутатів, висвітлення оголошень та відеоматеріалів на екран, а також запис звукової стенограми.

Система «Рада-В» дає змогу при відкритому поіменному голосуванні реєструвати результати голосування кожного депутата.

Станом на сьогодні система протестована представником підприємства „Тріак”, спеціалістами виконавчого апарату та керівниками депутатських фракцій обласної Ради. Складено відповідний протокол, в якому стверджується, що система готова до роботи.

Повернутись Створено: 9 лютого 2016 року, 18:34 Переглядів: 1127

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація