Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Депутати обласної Ради протестували систему «Рада» Роздрукувати

9 лютого в рамках короткострокового тематичного семінару для депутатів обласної Ради 7 скликання відбулось тестування  системи голосування «Рада».

У навчанні, що проходило у сесійній залі обласної Ради,  взяли участь керівники найвищого представницького органу влади Вінниччини – голова обласної Ради Анатолій Олійник, перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, заступник голови обласної Ради Олександр Качур, а також працівники виконавчого апарату обласної Ради.

За словами Анатолія Олійника, необхідність занять з питання користування електронною системою голосування «Рада» зумовлена новим Законом України "Про внесення змін до статті 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" щодо поіменних голосувань», який вступив в дію 1 січня цього року. Зазначеним документом встановлюється відкрите поіменне голосування у всіх місцевих радах. Результати голосувань стануть загальнодоступними і на практиці це дозволить зробити голосування в місцевих радах прозорими; забезпечить громадській контроль за голосуваннями кожного депутата, що сприятиме підвищенню персональної відповідальності народних обранців і покращенню якості роботи органів місцевого самоврядування.

 

Детальну інформацію про роботу системи «Рада» для депутатів озвучив заступник начальника відділу аналітично-інформаційної роботи виконавчого апарату обласної Ради Олег Лебедь. Кожний з депутатів мав можливість повправлятися у навичках роботи з депутатською карткою й перевірити результати свого голосування.

За результатами тестування складено акт технічної перевірки роботи обладнання системи голосування «Рада-В», який підписали голови постійних комісій та голови фракцій обласної Ради.

Для довідки: система «Рада-В» є спеціалізованим програмним інформаційно-технічним комплексом, за допомогою якого в сесійній залі забезпечується організація проведення пленарних засідань обласної Ради. Забезпечення належного функціонування системи «Рада-В» покладено на мале науково-виробниче підприємство „Тріак”.

Система забезпечує реєстрацію депутатів на початку пленарного засідання, голосування депутатів, висвітлення оголошень та відеоматеріалів на екран, а також запис звукової стенограми.

Система «Рада-В» дає змогу при відкритому поіменному голосуванні реєструвати результати голосування кожного депутата.

Станом на сьогодні система протестована представником підприємства „Тріак”, спеціалістами виконавчого апарату та керівниками депутатських фракцій обласної Ради. Складено відповідний протокол, в якому стверджується, що система готова до роботи.

Повернутись Створено: 9 лютого 2016 року, 18:34 Переглядів: 1154

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація