Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Депутати обласної Ради розглянули здійснення виплат за навчання учасникам антитерористичної операції та їхнім дітям Роздрукувати

21 вересня під керівництвом депутата обласної Ради Олексія Бородія відбулось засідання постійної комісії з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю. Участь у роботі комісії взяли заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, секретар постійної комісії Василь Сколотяний та заступник директора – начальник управління соціальної підтримки і державних гарантій Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Наталія Квят.

На засіданні розглянули порядок використання коштів обласного бюджету для здійснення одноразової компенсаційної виплати за навчання учасникам антитерористичної операції та їхнім дітям. В проекті рішення зазначено зміни в частині виплат після слів «уродженці Вінницької області» з доповненням «та особам, які на час подачі документів до навчального закладу офіційно були зареєстровані на території області». 

Члени комісії також розглянули та підтримали список студентів з числа осіб, визнаних учасниками бойових дій та їхніх дітей, для здійснення одноразової виплати за навчання протягом другого семестру 2015-2016 навчального року на контрактній формі навчання денного відділення вищих навчальних закладів Вінниччини І-ІІ та ІІІ-IV рівнів акредитації, незалежно від форм власності закладу.

На черговій 24 сесії обласної Ради, яка відбудеться 28 вересня, депутати обласної Ради розглянуть запропонований проект рішення. З протоколом  засідання постійної комісії можна ознайомитись на офіційному сайті облради в розділі «Документи» – «Протоколи та висновки постійних комісій 7 скликання».

Повернутись Створено: 21 вересня 2017 року, 15:09 Переглядів: 526

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація