03 червня о 10.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться онлайн-засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінанасів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Депутати обласної Ради слідкуватимуть за корупцією в районах Вінниччини Роздрукувати

Під керівництвом депутата обласної Ради Олександра Васильчука відбулось 8-е пленарне засідання Міжфракційного депутатського об’єднання «Антикорупційний рух», до складу якого входять 15 депутатів з трьох фракцій – УКРОП, «Батьківщина» та «Блок Петра Порошенка».

Під час зібрання представники об’єднання насамперед обговорили питання, що стосуються дисципліни, зокрема, відвідування засідань «Антикорупційного руху». Враховуючи поважні причини, які змушували окремих депутатів бути відсутніми, цього разу вирішили прогульників не карати і не виключати їх зі складу об’єднання.

З графіком відвідування засідань можна ознайомитися нижче.

Головуючий акцентував увагу на тому, що питання відвідування – на постійному контролі, і на підставі п.2.11 Положення про Міжфракційне депутатське об’єднання «Антикорупційний рух», в разі систематичної відсутності без поважних причин, депутат може бути виключений з членів об’єднання.

Також розглянули питання про закріплення депутатів «Антикорупційного руху» за районами Вінницької області.

– Я вважаю, що ми маємо охопити всі райони області, виїжджати на місця і спілкуватимуться з жителями, – підкреслив Олександр Васильчук. – Щоб громадяни, які стали свідками будь-яких фактів корупційних зловживань, знали про нас і могли оперативно звертатися до членів депутатського об’єднання «Антикорупційного руху».

За результатами обговорення вирішили, що кожний з депутатів «Антикорупційного руху» буде закріплений за тими районами, відповідно до рішення 10-ї сесії обласної Ради «Про закріплення депутатів обласної Ради 7 скликання, обраних у багатомандатному виборчому окрузі, за районами і містами обласного значення для участі в Єдиному дні депутата та Депутатському тижні».

Також за особистим бажанням кожний з депутатів «АР» може відкрити приймальню «Антикорупційний руху» в тому районі, де такі – відсутні. Таблицю дивіться за посиланням: http://www.vinrada.gov.ua/deputati-viznachilisya-z-okrugami.htm

В ході засідання також обговорили звернення, ініційоване представником Міжфракційного депутатського об’єднання «Антикорупційний рух» Володимиром Барцьосем.

Як повідомив депутат, до голови Вінницької обласної державної адміністрації було надіслано звернення від 23.06.2016 року № 23/06/10 з проханням надати інформацію про те, кому, коли та на яких підставах було виділено житло для працівників Департаменту фінансів Вінницької ОДА, які перебували і перебувають на квартирному обліку за місцем роботи в пільговій і загальній черзі за період з 1995 по 2016 роки.

Володимир Барцьось констатував, що до сьогоднішнього дня відповідь на зазначене звернення не надійшла.

Представники «Антикорупційного руху» вирішили підготувати повторне звернення до керівництва облдержадміністрації та наголосити, що у разі відсутності реагування, будуть звертатися до правоохоронних органів. 

Повернутись Створено: 23 вересня 2016 року, 11:54 Переглядів: 952

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація