Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Систему електронного документообігу планують запустити на черговій сесії обласної Ради

    17 січня заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк провів засідання щодо запровадження електронного документообігу для депутатів обласної Ради. Участь в роботі взяли начальник відділу інформаційних технологій виконавчого апарату Олег Лебідь, розробники програмного забезпечення – керівник відділу по роботі з клієнтами дизайн-студії &laqu ....

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

Депутати обласної Ради спільно зі студентами обговорили питання пільгового проїзду Роздрукувати

5 травня в приміщенні Вінницької обласної універсальної бібіліотеки ім. К. А. Тімірязєва відбулось засідання круглого столу на тему: «Реалізація прав студентів на 50-ти відсоткову знижку у міському і приміському транспорті», організованим за підтримки студентського руху «СОВА». В обговоренні питань також взяли участь депутати обласної Ради, представники Вінницької територіальної організації радикальнноі партії Олега Ляшка, Михайло Кременюк та Сергій Кривешко.

За інформацією представників студентства, метою зазначеного заходу є реалізація їхніх прав органами місцевого самоврядування щодо надання 50 % знижки у міському і приміському транспорті відповідно до Закону України «Про освіту» та Постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку надання пільгового проїзду студентам вищих навчальних закладів І-ІУ рівнів акредитації та учням професійно-технічних навчальних закладів у міському та приміському пасажирському транспорті та міжміському автомобільному і залізничному транспорті територією України».

Як зазначили учасники круглого столу, на сьогодні актуальними є такі питання: надання пільгових тарифів у міському та міжміському транспорті для студентів; збільшення кількості проїзних квитків; опублікування відомостей про проведення опитування населення щодо підняття цін на проїзд у міському транспорті; створення робочої групи в органах місцевого самоврядування для вирішення цієї проблеми.

В ході обговорення питань депутат обласної Ради Михайло Кременюк зауважив: «На даний час не отримують пільги навіть соціально незахищені верстви населення, в зв’язку з тим що держава не надає субвенції на пільгові перевезення. Тому обласна Рада наразі розробляє положення щодо розподілу коштів на перевезення для пільгових категорій населення».

Для вирішення проблеми депутати обласної Ради Михайло Кременюк та Сергій Кривешко порекомендували організаторам круглого столу підготувати звернення для розгляду та вивчення питання на засіданні постійної комісії обласної Ради з питань будівництва, розвитку населених пунктів, транспорту та зв’язку спільно з фахівцями профільного Департаменту ОДА. 

Повернутись Створено: 6 травня 2016 року, 14:28 Переглядів: 968

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація