Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Депутати обласної Ради стали переможцями ХІІІ-го Регіонального конкурсу «Бізнес-еліта Поділля» Роздрукувати

У Вінниці відзначили переможців ХІІІ-го Регіонального конкурсу «Бізнес-еліта Поділля». 124 переможці конкурсу отримали дипломи державного зразка у семи номінаціях: «Вершина лідерства», «Компанія-лідер», «Якість», «Наша марка», «Довіра», «Надійність», «Стабільність». Два депутати обласної Ради отримали дипломи лауреатів в номінаціях «Надійність» та «Якість».

Депутат обласної Ради та голова постійної комісії з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини Людмила Станіславенко отримала нагороду  в номінації «Надійність» за роботу благодійної організації «Благодійний фонд Людмили Станіславенко».  За словами депутата, створення фонду – це результат багаторічної доброчинної роботи.

- Існує гарний вираз: благодійність – це квиток в один кінець, - зауважила Людмила Станіславенко.-  Я цей квиток придбала більше 15-ти років тому і сьогодні  не уявляю свого життя без добрих вчинків. Щодня мій благодійний фонд працює, аби життя вінничан та тих, хто приїхав у наше місто, ставало кращим. Мені важко уявити себе без благодійності та стояти осторонь, коли людям потрібна допомога. Створення благодійного фонду – це велика відповідальність перед людьми, які знають про нашу роботу та довіряють нам. Своїм прикладом ми робимо світ кращим, а людей - добрішими, а також нагадуємо про непорушність християнських цінностей.

Благодійна організація «Благодійний фонд Людмили Станіславенко» була створена 2 червня 2016 року, аби допомагати соціально незахищеним верствам населення. До роботи фонду долучається багато людей та громадських організацій, які поділять філософію добра та ставлять собі за мету розвиток вільної, незалежної та процвітаючої України.

В номінації «Якість» також переміг депутат обласної Ради, член комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм, директор приватного підприємства «Агролад-П» Олександр Крученюк.

- Приватне підприємство «Агролад-П» засноване у 2010 році та встигло зарекомендувати себе,  як надійний та стабільний бізнес-партнер, - розповідає Олександр Крученюк. – Основний напрям діяльності – оптова торгівля добривами та агрохімічними продуктами. Колектив ПП «Агролад – П» в будь-який час надає кваліфіковані консультації стосовно технологій вирощування сільськогосподарських культур та слушні рекомендації щодо засобів захисту і добрив, які необхідно застосовувати для отримання високих та безпечних врожаїв.

Олександр Крученюк зазначив, що стати переможцем саме в цій номінації йому допомогла відсутність нарікань та поганих відгуків з боку клієнтів на роботу його підприємства.

Окрім цієї нагороди, Олександр Крученюк і раніше отримував грамоти та подяки за меценатську діяльність, активну громадську позицію, благодійну діяльність та високі трудові здобутки.

Нагадаємо, ініціатором проведення Регіонального конкурсу «Бізнес-еліта Поділля» виступає Вінницька обласна громадська організація «Регіональний центр підприємництва». Захід проходив за підтримки Вінницької обласної державної адміністрації. 

Повернутись Створено: 7 листопада 2016 року, 17:27 Переглядів: 1411

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація