29 жовтня о 9.30 в приміщенні обласної Ради (4 поверх)  засідання постійної комісії з питань правової політики, регламенту, депутатської діяльності та етики; о 10.00 у сесійній залі обласної Ради (2 поверх) відбудуться засідання 13 чергової сесії й постійної комісії з питань агропромислового розвитку та земельних відносин

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Депутати обласної Ради тестували проведення пленарних засідань в режимі онлайн Роздрукувати

Сьогодні, 8 квітня, виконавчий апарат обласної Ради під керівництвом заступника голови обласної Ради Михайла Кременюка та керуючої справами Тетяни Яременко за участі депутатів обласної Ради провели тестування в режимі онлайн відеоконференції. Організаційні заходи відбулися у відповідності до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-2019)».

– Згідно з внесеними змінами до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» пленарні засідання місцевих рад можуть проводитися в режимі відеоконференції. Наразі напрацьовані нормативні, організаційні та технічні можливості для організації проведення пленарних засідань обласної Ради, засідань президії, постійних комісій в режимі онлайн. Під час тестування депутати обговорили питання ідентифікації особи, яка бере участь у засіданні, персонального голосування, встановлення та фіксації результатів голосування щодо кожного питання, – зазначив заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк. – 2 квітня на засіданні постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм депутати звернулись до голови облдержадміністрації про термінове внесення проєкту рішення «Про внесення змін до рішення 41 сесії обласної Ради 7 скликання від 17 грудня 2019 року № 885 «Про обласний бюджет на 2020 рік» на розгляд сесії обласної Ради..

Під час проведення тестування онлайн відеоконференції начальник Департаменту фінансів облдержадміністрації Микола Копачевський поінформував депутатів про те, що наразі разом з Департаментом охорони здоров’я облдержадміністрації напрацьовуються зміни до обласного бюджету в частині спрямування вільних залишків коштів потреби медичної галузі області, зокрема, на запобігання виникнення і поширення коронавірусної інфекції СОVID-19.

Виконавчим апаратом обласної Ради удосконалюються організаційні та технічні питання забезпечення реалізації прав депутатів на безперешкодну участь в пленарному засіданні сесії в режимі онлайн. Підготовлений проєкт рішення про внесення доповнень до Регламенту обласної Ради в частині проведення пленарних засідань, засідань президій та постійних депутатських комісій в режимі онлайн відеоконференції.

Повернутись Створено: 8 квітня 2020 року, 15:50 Переглядів: 637

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація