Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Депутати обласної Ради вшанували пам’ять загиблих ліквідаторів Чорнобильської катастрофи Роздрукувати

У День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС депутату обласної Ради Григорію Зозулі вручили подяку від ГО «Союз Чорнобиль України». У документі зазначено, що депутат нагороджений за підтримку, постійну співпрацю та надання посильної матеріальної допомоги.

– Щиро бажаю усім ліквідаторам Чорнобильської АЕС та їхнім родинам міцного здоров'я, благополуччя, щастя, шани і щирої поваги від людей і держави! Хай залишиться у минулому й ніколи не повториться жах ядерної катастрофи. А пам’ять про ті події навчить нас цінувати мир, спокій і процвітання, – зазначив Григорій Зозуля.

Разом з депутатом обласної Ради Людмилою Куликівською він долучився до публічних заходів в місті Козятині з вшанування пам’яті ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Після урочистого засідання конференції членів Козятинської міської та районної організацій «Союз Чорнобиль України» спільно з громадськістю депутати поклали квіти до місцевого пам’ятника ліквідаторам та взяли участь у поминальній панахиді.

Цього ж дня у Вінниці відбулось засідання робочої групи з питань пільгового забезпечення громадян, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС. Під час якої було вручено Подяки від Міністерства оборони України громадянам, які активно допомагають у вирішенні питань соціального захисту чорнобильців. Зокрема, було відзначено депутата обласної Ради Олександра Масленнікова за постійну допомогу та підтримку громадських організацій чорнобильців. Як зауважив голова Всеукраїнської громадської організації інвалідів Чорнобиля «Чорнобиль Єдність» у Вінницькому районі, ліквідатор, житель с.Бохоники Микола Демчук, вони дуже задоволені, що відзнаку такого рівня отримав Олександр Масленніков, адже він постійно допомагає, переймається проблемами їх фундації та надає підтримку чорнобильцям району.

Наразі на Вінниччині проживає 2800 осіб, які постраждали у внаслідок аварії на ЧАЕС та майже 1500 ліквідаторів. Їх соціальним благополуччям активно переймаються обласні самоврядці, надають посильну матеріальну допомогу на оздоровлення ліквідаторів, ініціюють розширення переліку обласних програм соціального захисту членів сімей загиблих ліквідаторів.

Повернутись Створено: 15 грудня 2017 року, 15:59 Переглядів: 388

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація