Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Депутати обласної Ради взяли участь у Марші Національної Гідності Роздрукувати

22 лютого депутати від ВО «Свобода» Олексій Фурман, Володимир Зарічанський, Тарас Фурман та Валерій Скрипченко у Києві взяли участь у Марші Національної Гідності.

Марш розпочався символічно від вул. Інститутської, пройшовши біля Адміністрації Президента, та завершився біля стін Верховної Ради України. Там відбувся мітинг, на якому виступили лідери різних політсил націоналістичного спрямування.

Біля будівлі Верховної Ради учасники маршу запалили димові шашки і озвучили свої вимоги: зменшити тарифи на комунальні послуги, підвищити стипендії студентам, не приватизувати державні підприємства, а вже приватизовані – націоналізувати, не дозволяти продаж землі, припинити торгівлю з окупованими територіями і розірвати дипломатичні відносини з Російською Федерацією.

- Сьогодні рівно три роки тому, як Янукович, злякавшись людського гніву, втік до Росії, - зазначив керівник депутатської групи від ВО «Свобода» в обласній Раді Олексій Фурман. - Я зі своїми колегами впевнений, що сьогодні вороги України у глибокому розпачі. Вони думали, що націоналісти, будуть боротися між собою, але цього не буде. Помилок історії, які були в минулому, уже не повториться. Націоналісти будуть єдині. Ми йдемо до перемоги, аби врешті-решт виконати вимоги Революції Гідності!

Олексій Фурман  наголосив, що резолюція маршу, озвучена в парламентській залі ‒ це застереження.

-  Ми застерігаємо: не переступіть за червону лінію! – закликає Олексій Юрійович. - Не ухвалюйте ніяких змін до Конституції про особливий статус Донбасу, ні в якому разі не ухвалюйте законів про вибори на окупованих територіях, не приватизовуйте стратегічних підприємств, не допустіть ринку сільськогосподарської землі, не допустіть подальшого соціального знищення українців через чергове підняття тарифів, підвищення пенсійного віку, через знищення малого і середнього підприємництва.

Також депутат зазначив, що єднання націоналістів уже має перший здобуток ‒ закон про амністію для добровольців – учасників АТО.

- Сьогодні голова Верховної Ради зобов'язався підписати законопроект щодо амністії добровольцям, які воювали на сході України, - каже Фурман. - Адже це ганебна ситуація, коли люди, які пішли захищати свою державу, без жодних статусів у 2014 році, сидять по тюрмах і піддаються переслідуванням. Амністія добровольцям ‒ це незначний, проте дуже важливий крок та наша перша спільна перемога.

Віталій Казаков

Повернутись Створено: 24 лютого 2017 року, 16:48 Переглядів: 1362

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація