Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Депутати обласної Ради взяли участь у парламентських слуханнях щодо соціальних гарантій учасникам АТО Роздрукувати

19 жовтня 2016 року у Верховній Раді України відбулись парламентські слухання на тему: «Державні гарантії соціального захисту учасників антитерористичної операції, Революції Гідності та членів їхніх родин: стан і перспективи». У парламентських слуханнях взяли участь представники Вінницької області – голова постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур, голова постійної комісії обласної Ради з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю Олексій Бородій та начальник відділу аналізу обласних програм та координації роботи з учасниками АТО і членами їхніх сімей виконавчого апарату обласної Ради Максим Мартьянов.

Геннадій Мазур виступив з доповіддю на парламентських слуханнях, зазначивши, що питання проведення державної політики соціального захисту учасників АТО, Революції Гідності та членів їх родин є надзвичайно гострим і потребує пильної уваги влади на усіх рівнях. Голова бюджетної комісії у своєму виступі відзначив, що політика держави у напрямі соціального захисту учасників АТО і членів їхніх сімей повинна носити комплексний та всеохоплюючий характер. А цього можливо досягнути лише в рамках прийняття довгострокової державної програми, із чітким підкріпленням її фінансування у державному бюджеті.

Окрім того, голова комісії зупинився у своєму виступі на низці питань щодо соціального захисту учасників АТО і членів їхніх сімей – забезпечення житлом; стимулювання зайнятості та підприємництва. Важливою є підтримка у напрямі самозайнятості учасників АТО. Зокрема, створення фермерських господарств, що має величезне значення для бійців, які проживають у сільській місцевості.

Потребує уваги питання щодо соціального захисту і підтримки дітей учасників АТО. Зокрема, йдеться про забезпечення їх санаторно-курортним лікуванням, надання якісних та доступних навчальних послуг, забезпечення безкоштовним харчуванням у дошкільних і загальноосвітніх навчальних закладах.

Важливим є також проведення медичної та соціально-психологічної реабілітації демобілізованих бійців.

– Підсумовуючи участь у парламентських слуханнях, необхідно зазначити, що депутати обласної Ради і в подальшому будуть проводити активну політику підтримки учасників АТО. Однак, для того, щоб остання була максимально ефективною, потрібна чітка та послідовна позиція держави, – зауважив голова постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур.

Повернутись Створено: 20 жовтня 2016 року, 15:10 Переглядів: 659

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація