Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Систему електронного документообігу планують запустити на черговій сесії обласної Ради

    17 січня заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк провів засідання щодо запровадження електронного документообігу для депутатів обласної Ради. Участь в роботі взяли начальник відділу інформаційних технологій виконавчого апарату Олег Лебідь, розробники програмного забезпечення – керівник відділу по роботі з клієнтами дизайн-студії &laqu ....

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

Депутати обласної Ради взяли участь у парламентських слуханнях щодо соціальних гарантій учасникам АТО Роздрукувати

19 жовтня 2016 року у Верховній Раді України відбулись парламентські слухання на тему: «Державні гарантії соціального захисту учасників антитерористичної операції, Революції Гідності та членів їхніх родин: стан і перспективи». У парламентських слуханнях взяли участь представники Вінницької області – голова постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур, голова постійної комісії обласної Ради з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю Олексій Бородій та начальник відділу аналізу обласних програм та координації роботи з учасниками АТО і членами їхніх сімей виконавчого апарату обласної Ради Максим Мартьянов.

Геннадій Мазур виступив з доповіддю на парламентських слуханнях, зазначивши, що питання проведення державної політики соціального захисту учасників АТО, Революції Гідності та членів їх родин є надзвичайно гострим і потребує пильної уваги влади на усіх рівнях. Голова бюджетної комісії у своєму виступі відзначив, що політика держави у напрямі соціального захисту учасників АТО і членів їхніх сімей повинна носити комплексний та всеохоплюючий характер. А цього можливо досягнути лише в рамках прийняття довгострокової державної програми, із чітким підкріпленням її фінансування у державному бюджеті.

Окрім того, голова комісії зупинився у своєму виступі на низці питань щодо соціального захисту учасників АТО і членів їхніх сімей – забезпечення житлом; стимулювання зайнятості та підприємництва. Важливою є підтримка у напрямі самозайнятості учасників АТО. Зокрема, створення фермерських господарств, що має величезне значення для бійців, які проживають у сільській місцевості.

Потребує уваги питання щодо соціального захисту і підтримки дітей учасників АТО. Зокрема, йдеться про забезпечення їх санаторно-курортним лікуванням, надання якісних та доступних навчальних послуг, забезпечення безкоштовним харчуванням у дошкільних і загальноосвітніх навчальних закладах.

Важливим є також проведення медичної та соціально-психологічної реабілітації демобілізованих бійців.

– Підсумовуючи участь у парламентських слуханнях, необхідно зазначити, що депутати обласної Ради і в подальшому будуть проводити активну політику підтримки учасників АТО. Однак, для того, щоб остання була максимально ефективною, потрібна чітка та послідовна позиція держави, – зауважив голова постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур.

Повернутись Створено: 20 жовтня 2016 року, 15:10 Переглядів: 697

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація