Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Депутати обласної Ради взяли участь у парламентських слуханнях щодо соціальних гарантій учасникам АТО Роздрукувати

19 жовтня 2016 року у Верховній Раді України відбулись парламентські слухання на тему: «Державні гарантії соціального захисту учасників антитерористичної операції, Революції Гідності та членів їхніх родин: стан і перспективи». У парламентських слуханнях взяли участь представники Вінницької області – голова постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур, голова постійної комісії обласної Ради з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю Олексій Бородій та начальник відділу аналізу обласних програм та координації роботи з учасниками АТО і членами їхніх сімей виконавчого апарату обласної Ради Максим Мартьянов.

Геннадій Мазур виступив з доповіддю на парламентських слуханнях, зазначивши, що питання проведення державної політики соціального захисту учасників АТО, Революції Гідності та членів їх родин є надзвичайно гострим і потребує пильної уваги влади на усіх рівнях. Голова бюджетної комісії у своєму виступі відзначив, що політика держави у напрямі соціального захисту учасників АТО і членів їхніх сімей повинна носити комплексний та всеохоплюючий характер. А цього можливо досягнути лише в рамках прийняття довгострокової державної програми, із чітким підкріпленням її фінансування у державному бюджеті.

Окрім того, голова комісії зупинився у своєму виступі на низці питань щодо соціального захисту учасників АТО і членів їхніх сімей – забезпечення житлом; стимулювання зайнятості та підприємництва. Важливою є підтримка у напрямі самозайнятості учасників АТО. Зокрема, створення фермерських господарств, що має величезне значення для бійців, які проживають у сільській місцевості.

Потребує уваги питання щодо соціального захисту і підтримки дітей учасників АТО. Зокрема, йдеться про забезпечення їх санаторно-курортним лікуванням, надання якісних та доступних навчальних послуг, забезпечення безкоштовним харчуванням у дошкільних і загальноосвітніх навчальних закладах.

Важливим є також проведення медичної та соціально-психологічної реабілітації демобілізованих бійців.

– Підсумовуючи участь у парламентських слуханнях, необхідно зазначити, що депутати обласної Ради і в подальшому будуть проводити активну політику підтримки учасників АТО. Однак, для того, щоб остання була максимально ефективною, потрібна чітка та послідовна позиція держави, – зауважив голова постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур.

Повернутись Створено: 20 жовтня 2016 року, 15:10 Переглядів: 771

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація