29 січня о 10.00 у сесійній залі обласної Ради відбудеться пленарне засідання чергової 4 сесії обласної Ради. 29 січня о 13.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань агропромислового розвитку та земельних відносин  

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Вінницька обласна Рада оголосила конкурс  «Комфортні громади»

    Сьогодні, 20 січня, обласна Рада дала старт конкурсу «Комфортні громади». Конкурс відбиратиме проєкти розвитку територіальних громад Вінниччини, і в подальшому реалізація прєктів-переможців фінансуватиметься за кошти обласного бюджету, бюджетів громад та з інших залучених джерел. – На завершальному етапі децентралізації на ....

  • Міст Ямпіль-Косеуць будуватимуть

    Питання будівництва мосту «Ямпіль-Косеуць» підняли, зокрема, на зустрічі Президента України Володимира Зеленського і новообраної Президентки Молдови Майї Санду, яка відбулася 12 січня. Будівництво цього мосту є надзвичайно важливим для Вінницької області, яка межує з Молдовою. Для України і Молдови – це стратегічний інфраструктурн ....

  • Вячеслав Соколовий: «Кожен житель навіть найвіддаленішого населеного пункту має отримувати якісні адміністративні, медичні та освітні послуги»

    Розпочалось засідання першої Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради 8 скликання. Обговорюють сьогодні питання організації та діяльності новообраних органів місцевого самоврядування територіальних громад і районів області. Роботу Координаційної ради розпочав голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. Він при ....

Депутати обласної Ради взяли участь у парламентських слуханнях щодо соціальних гарантій учасникам АТО Роздрукувати

19 жовтня 2016 року у Верховній Раді України відбулись парламентські слухання на тему: «Державні гарантії соціального захисту учасників антитерористичної операції, Революції Гідності та членів їхніх родин: стан і перспективи». У парламентських слуханнях взяли участь представники Вінницької області – голова постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур, голова постійної комісії обласної Ради з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю Олексій Бородій та начальник відділу аналізу обласних програм та координації роботи з учасниками АТО і членами їхніх сімей виконавчого апарату обласної Ради Максим Мартьянов.

Геннадій Мазур виступив з доповіддю на парламентських слуханнях, зазначивши, що питання проведення державної політики соціального захисту учасників АТО, Революції Гідності та членів їх родин є надзвичайно гострим і потребує пильної уваги влади на усіх рівнях. Голова бюджетної комісії у своєму виступі відзначив, що політика держави у напрямі соціального захисту учасників АТО і членів їхніх сімей повинна носити комплексний та всеохоплюючий характер. А цього можливо досягнути лише в рамках прийняття довгострокової державної програми, із чітким підкріпленням її фінансування у державному бюджеті.

Окрім того, голова комісії зупинився у своєму виступі на низці питань щодо соціального захисту учасників АТО і членів їхніх сімей – забезпечення житлом; стимулювання зайнятості та підприємництва. Важливою є підтримка у напрямі самозайнятості учасників АТО. Зокрема, створення фермерських господарств, що має величезне значення для бійців, які проживають у сільській місцевості.

Потребує уваги питання щодо соціального захисту і підтримки дітей учасників АТО. Зокрема, йдеться про забезпечення їх санаторно-курортним лікуванням, надання якісних та доступних навчальних послуг, забезпечення безкоштовним харчуванням у дошкільних і загальноосвітніх навчальних закладах.

Важливим є також проведення медичної та соціально-психологічної реабілітації демобілізованих бійців.

– Підсумовуючи участь у парламентських слуханнях, необхідно зазначити, що депутати обласної Ради і в подальшому будуть проводити активну політику підтримки учасників АТО. Однак, для того, щоб остання була максимально ефективною, потрібна чітка та послідовна позиція держави, – зауважив голова постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур.

Повернутись Створено: 20 жовтня 2016 року, 15:10 Переглядів: 889

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація