Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Депутати обласної Ради захистили фермерів Мурованокуриловецького району від зловживань чиновників Роздрукувати

23 травня за участі депутатів від ВО «Свобода» Валерія Скрипченка та Андрія Вигонюка в приміщенні облдержадміністрації відбулось невідкладне повторне засідання обласної протиепізоотичної комісії стосовно випадків поширення захворювання "африканської чуми" у Мурованокуриловецькому районі.

Розглянуто випадки порушень під час знищення поголів'я свиней у фермерських господарствах Олександра Романовського та Оксани Маруняк у селі Вищеольчедаїв.

Завдяки діям свободівців стосовно ситуації Олександра Романовського прийнято рішення збільшити суму компенсації до 200000 грн. (раніше експертизою було запропоновано близько 26000 грн.).

Заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко вказав голові Мурованокуриловецької РДА Сергію Ладану на неприпустимість затягування із виплатою коштів на чотири місяці, адже порядок виплати передбачає одну  добу для рішення про виплату. Термін на виплату встановили 12 днів, починаючи від 23 травня.

Також посприяли  і фермеру Оксані Маруняк. Їй потрібно підготувати документи на виплату 92 000 грн. для відновлення  її господарства, оскільки знищення поголів'я свиней відбулось із грубим порушенням інструкцій, а факт "африканської чуми" лабораторно навіть не підтвердився.

Члени комісії  вирішили рекомендувати до 15 червня звільнити із займаних посад керівників ветслужби та ветлікарні Мурованокуриловецького району. На черговій сесії обласної Ради 30 червня 2017 року заслухати начальника ГУ Нацполіції у Вінницькій області Юрія Педоса стосовно зазначених ситуацій.

- Це є прикладом недбальства чиновників, яке в одному випадку привело до знищення молодого фермерського господарства, а в іншому випадку затримали безпідставно виплату компенсаціїї, - зазначив свободівець Валерій Скрипченко. - Горе-чиновники сьогодні отримали свою оцінку. Також, сподіваємося, що влада дотримається свого слова і не кине людей напризволяще.Начало формы

Віталій Казаков

Повернутись Створено: 26 травня 2017 року, 13:08 Переглядів: 848

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація