Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Депутати обласної Ради захистили фермерів Мурованокуриловецького району від зловживань чиновників Роздрукувати

23 травня за участі депутатів від ВО «Свобода» Валерія Скрипченка та Андрія Вигонюка в приміщенні облдержадміністрації відбулось невідкладне повторне засідання обласної протиепізоотичної комісії стосовно випадків поширення захворювання "африканської чуми" у Мурованокуриловецькому районі.

Розглянуто випадки порушень під час знищення поголів'я свиней у фермерських господарствах Олександра Романовського та Оксани Маруняк у селі Вищеольчедаїв.

Завдяки діям свободівців стосовно ситуації Олександра Романовського прийнято рішення збільшити суму компенсації до 200000 грн. (раніше експертизою було запропоновано близько 26000 грн.).

Заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко вказав голові Мурованокуриловецької РДА Сергію Ладану на неприпустимість затягування із виплатою коштів на чотири місяці, адже порядок виплати передбачає одну  добу для рішення про виплату. Термін на виплату встановили 12 днів, починаючи від 23 травня.

Також посприяли  і фермеру Оксані Маруняк. Їй потрібно підготувати документи на виплату 92 000 грн. для відновлення  її господарства, оскільки знищення поголів'я свиней відбулось із грубим порушенням інструкцій, а факт "африканської чуми" лабораторно навіть не підтвердився.

Члени комісії  вирішили рекомендувати до 15 червня звільнити із займаних посад керівників ветслужби та ветлікарні Мурованокуриловецького району. На черговій сесії обласної Ради 30 червня 2017 року заслухати начальника ГУ Нацполіції у Вінницькій області Юрія Педоса стосовно зазначених ситуацій.

- Це є прикладом недбальства чиновників, яке в одному випадку привело до знищення молодого фермерського господарства, а в іншому випадку затримали безпідставно виплату компенсаціїї, - зазначив свободівець Валерій Скрипченко. - Горе-чиновники сьогодні отримали свою оцінку. Також, сподіваємося, що влада дотримається свого слова і не кине людей напризволяще.Начало формы

Віталій Казаков

Повернутись Створено: 26 травня 2017 року, 13:08 Переглядів: 925

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація