24 жовтня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Депутати обласної Ради збирають кошти, аби Герой України не продавав своєї нагороди Роздрукувати

На сесії обласної Ради депутат Тетяна Редько, голова комісії з питань з питань свободи слова, інформаційного простору та реформування державних і комунальних друкованих ЗМІ повідомила з трибуни про ситуацію з пораненим воїном АТО Олександром Петриківським, який змушений продавати свою Зірку Героя, аби продовжити дороговартісне лікування.

- Це ганьба, коли боєць - Герой України вимушений продавати найвищу державну нагороду, зароблену власною кров’ю, щоб врятувати своє життя, - заявила Тетяна Василівна. - Всі ми повинні проявити ініціативу і пожертвувати, хто скільки може коштів, щоб капітан Петраківський не виставляв на продаж Зірку Героя.

Одразу на сесії голова обласного управління Служби безпеки України Ігор Шкурат повідомив, що колектив СБУ виділить одноденний заробіток для того, щоб капітан Петраківський продовжив лікування і не продавав свою нагороду.

Сесія Вінницької обласної ради оголосила збір коштів для лікування Героя України Олександра Петраківського, а  голова обласної Ради Анатолій Олійник направив до кожного депутата листи з проханням долучитися до доброї справи та надати матеріальну допомогу Олександру Петраківському.  

Нагадаємо, що 21 липня 2014 року в бою під м.Щастя Олександр віддав свій шоломі іншому бійцеві і за кілька хвилин осколок міни влучив йому в голову. Та, не зважаючи на важке поранення, він виносив з-під обстрілу поранених бійців і продовжував керувати підрозділом.

З мобільного госпіталю офіцера доправили у київську лікарню, де під час операції  в бійця зупинилося серце. Потім тривалий час Олександра виводили з коми.

Він проходив курс лікування в Ізраїлі, зараз перебуває в Польщі. Рідні хочуть, аби чоловік пройшов курс реабілітації в Америці, однак на це потрібні кошти.

4 грудня 2014 року Порошенко присвоїв Олександру звання Героя України з врученням ордена «Золота Зірка».

Реквізити, на які можна перераховувати кошти на лікування:

Картка ПриватБанк 5363 5426 0083 7992 (рахунок в гривнях). На ім’я Тетяна Никифорівна Петраківська.

Картка ПриватБанку 5168 7572 4207 7669ахунок у євро). На ім’я Петро Станіславович Петраківський.

Картка ПриватБанку 5168 7572 4163 5707 ахунок у доларах США). На ім’я Петро Станіславович Петраківський

Картка ПриватБанку 4731 2171 0365 6375 (рахунок в гривнях). На ім’я Петро Станіславович Петраківський.

 

Повернутись Створено: 27 липня 2016 року, 14:38 Переглядів: 874

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація