Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Депутати обласної Ради збирають кошти, аби Герой України не продавав своєї нагороди Роздрукувати

На сесії обласної Ради депутат Тетяна Редько, голова комісії з питань з питань свободи слова, інформаційного простору та реформування державних і комунальних друкованих ЗМІ повідомила з трибуни про ситуацію з пораненим воїном АТО Олександром Петриківським, який змушений продавати свою Зірку Героя, аби продовжити дороговартісне лікування.

- Це ганьба, коли боєць - Герой України вимушений продавати найвищу державну нагороду, зароблену власною кров’ю, щоб врятувати своє життя, - заявила Тетяна Василівна. - Всі ми повинні проявити ініціативу і пожертвувати, хто скільки може коштів, щоб капітан Петраківський не виставляв на продаж Зірку Героя.

Одразу на сесії голова обласного управління Служби безпеки України Ігор Шкурат повідомив, що колектив СБУ виділить одноденний заробіток для того, щоб капітан Петраківський продовжив лікування і не продавав свою нагороду.

Сесія Вінницької обласної ради оголосила збір коштів для лікування Героя України Олександра Петраківського, а  голова обласної Ради Анатолій Олійник направив до кожного депутата листи з проханням долучитися до доброї справи та надати матеріальну допомогу Олександру Петраківському.  

Нагадаємо, що 21 липня 2014 року в бою під м.Щастя Олександр віддав свій шоломі іншому бійцеві і за кілька хвилин осколок міни влучив йому в голову. Та, не зважаючи на важке поранення, він виносив з-під обстрілу поранених бійців і продовжував керувати підрозділом.

З мобільного госпіталю офіцера доправили у київську лікарню, де під час операції  в бійця зупинилося серце. Потім тривалий час Олександра виводили з коми.

Він проходив курс лікування в Ізраїлі, зараз перебуває в Польщі. Рідні хочуть, аби чоловік пройшов курс реабілітації в Америці, однак на це потрібні кошти.

4 грудня 2014 року Порошенко присвоїв Олександру звання Героя України з врученням ордена «Золота Зірка».

Реквізити, на які можна перераховувати кошти на лікування:

Картка ПриватБанк 5363 5426 0083 7992 (рахунок в гривнях). На ім’я Тетяна Никифорівна Петраківська.

Картка ПриватБанку 5168 7572 4207 7669ахунок у євро). На ім’я Петро Станіславович Петраківський.

Картка ПриватБанку 5168 7572 4163 5707 ахунок у доларах США). На ім’я Петро Станіславович Петраківський

Картка ПриватБанку 4731 2171 0365 6375 (рахунок в гривнях). На ім’я Петро Станіславович Петраківський.

 

Повернутись Створено: 27 липня 2016 року, 14:38 Переглядів: 910

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація