Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Депутати обласної Ради знайомляться з досвідом Румунії щодо питань децентралізації Роздрукувати

З 17 по 20 жовтня офіційна вінницька делегація, яку очолює голова облдержадміністрації Валерій Коровій, на запрошення президента Ясської повітової Ради перебуває у Ясському повіті Румунії. У складі делегації –депутати обласної Ради Володимир Саволюк, Михайло Вдовцов, Дмитро Чаленко, голови районних державних адміністрацій та міські голови міст обласного значення. Основна мета поїздки – перейняття практичного досвіду щодо реформи децентралізації, залучення прямих іноземних інвестицій, а також ознайомлення з кращими проектами, реалізованими за кошти Європейського Союзу.

18 жовтня делегація зустрілась з керівництвом Ясського повіту. Президент Ясської повітової ради Марічел Попа зосередив увагу присутніх на розвитку партнерських відносин на рівні районів Вінницької області та комун Ясського повіту, задля чого запросив до зустрічі з вінницькою делегацією примарів кращих комун повіту.

Після зустрічі відбулось офіційне підписання доповнення до Договору про співробітництво між Вінницькою обласною державною адміністрацією та Ясським повітом щодо співпраці в сфері соціального захисту. З нагоди підписання префект Ясського повіту Маріан Сербеску відзначив важливість розвитку міжрегіональної співпраці в розрізі соціальної сфери, адже Ясський повіт має чималий досвід у реалізації грантових проектів ЄС, направлених на розвиток соціальних інституцій.

З метою ознайомлення з кращими проектами, реалізованими за рахунок співфінансування Європейського Союзу, делегація відвідала відновлений міжнародний аеропорт Ясси, який є одним із найстаріших в Румунії та посідає 4 місце в країні за обсягами пасажиропотоку. Загальна вартість проекту реконструкції становить понад 55 мільйонів євро.

Того ж дня делегація ознайомились з виробничими підприємствами Ясського повіту – компанією «Брікстон», всесвітньо відомим виробником цегли та керамічних блоків, а також компанією з американськими інвестиціями «Делфі», яка виробляє обладнання для двигунів європейських, американських та китайських компаній. Наразі компанія у співпраці з ДП «Електричні системи» запустила нове виробництво обладнання для німецьких автомобілів у місті Вінниці.

 

Повернутись Створено: 19 жовтня 2017 року, 10:40 Переглядів: 627

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація