Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Депутати обласної Ради знайомляться з досвідом Румунії щодо питань децентралізації Роздрукувати

З 17 по 20 жовтня офіційна вінницька делегація, яку очолює голова облдержадміністрації Валерій Коровій, на запрошення президента Ясської повітової Ради перебуває у Ясському повіті Румунії. У складі делегації –депутати обласної Ради Володимир Саволюк, Михайло Вдовцов, Дмитро Чаленко, голови районних державних адміністрацій та міські голови міст обласного значення. Основна мета поїздки – перейняття практичного досвіду щодо реформи децентралізації, залучення прямих іноземних інвестицій, а також ознайомлення з кращими проектами, реалізованими за кошти Європейського Союзу.

18 жовтня делегація зустрілась з керівництвом Ясського повіту. Президент Ясської повітової ради Марічел Попа зосередив увагу присутніх на розвитку партнерських відносин на рівні районів Вінницької області та комун Ясського повіту, задля чого запросив до зустрічі з вінницькою делегацією примарів кращих комун повіту.

Після зустрічі відбулось офіційне підписання доповнення до Договору про співробітництво між Вінницькою обласною державною адміністрацією та Ясським повітом щодо співпраці в сфері соціального захисту. З нагоди підписання префект Ясського повіту Маріан Сербеску відзначив важливість розвитку міжрегіональної співпраці в розрізі соціальної сфери, адже Ясський повіт має чималий досвід у реалізації грантових проектів ЄС, направлених на розвиток соціальних інституцій.

З метою ознайомлення з кращими проектами, реалізованими за рахунок співфінансування Європейського Союзу, делегація відвідала відновлений міжнародний аеропорт Ясси, який є одним із найстаріших в Румунії та посідає 4 місце в країні за обсягами пасажиропотоку. Загальна вартість проекту реконструкції становить понад 55 мільйонів євро.

Того ж дня делегація ознайомились з виробничими підприємствами Ясського повіту – компанією «Брікстон», всесвітньо відомим виробником цегли та керамічних блоків, а також компанією з американськими інвестиціями «Делфі», яка виробляє обладнання для двигунів європейських, американських та китайських компаній. Наразі компанія у співпраці з ДП «Електричні системи» запустила нове виробництво обладнання для німецьких автомобілів у місті Вінниці.

 

Повернутись Створено: 19 жовтня 2017 року, 10:40 Переглядів: 590

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація