4 червня, об 11.00, в режимі відеоконференції з трансляцією на сайті обласної Ради відбудеться зустріч депутатів обласної Ради з керівництвом Управління патрульної поліції у Вінницької області та зустріч з кандидатами – представниками від громадськості до складу поліцейської комісії Управління патрульної поліції у Вінницькій області та Управління поліції охорони у Вінницькій області 
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Депутати обласної Ради зробили пожертви для українських військовослужбовців Роздрукувати

Під час засідання 26 чергової сесії Вінницької обласної Ради, з ініціативи депутата обласної Ради Тетяни Редько та координатора громадської організації “Народний Майдан Вінниччини” Таїси Гайди, депутати внесли кошти для купівлі тепловізорів на потреби українських військовослужбовців, які перебувають в зоні бойових дій на сході України. 

Після засідання сесії в приймальні голови обласної Ради, в присутності депутата обласної Ради Тетяни Редько та працівників відділу патронатної служби обласної Ради, було відкрито скриньку, до якої депутати внесли благодійні кошти. Сума зібраних коштів склала – 16 тис.855 грн. Ці кошти передано координатору ГО  “Народний Майдан Вінниччини” Таїсі Гайді для придбання тепловізорів.   

Повернутись Створено: 15 липня 2014 року, 17:59 Переглядів: 753

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація