Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Депутати обласної Ради зустрілися з активною молоддю Роздрукувати

27 серпня у Вінниці стартував проект «Політична молодь – успіх для країни».

Метою проекту є підвищення соціально-політичної активності молоді Вінниці та Черкас, мотивування до пошуків своєї індивідуальності, розвиток впевненості у собі, лідерських компетенцій, підвищення політичної грамотності та формування власних поглядів.

В рамках заходу відбувались зустрічі з депутатами обласної Ради Тарасом Фурманом та Людмилою Станіславенко.

Про те, «Хто такий політик?» учасники спілкувалися з Тарасом Фурманом. Зокрема, депутат розповів учасникам, що політики місцевих рад не отримують зарплатню і працюють на громадських засадах.

На питання «Що таке політика? Політика як суспільне явище» учасники разом з депутатом обласної Ради Людмилою Станіславенко разом шукали відповідь. Про те, чого не вистачає сучасній українській політиці, про роль жінки в політиці відверто розповіла пані Людмила.

– Сьогодні мала неймовірно надихаючу зустріч із молодими учасниками проекту «Політична молодь - успіх для країни», що реалізується ініціативною групою «Перспектива», – написала у Facebook Людмила Станіславенко. – Молодь – це майбутнє нашої держави, а тому її політична обізнаність є надважливим питанням. Взагалі будь-який виборець повинен бути обізнаним, зацікавленим у виборі правильного, а не «красивого» кандидата. До того ж, ваше покоління має море ідей, воно креативне, неймовірне.

В рамках проекту «Політична молодь – успіх для країни» заплановані ще декілька зустрічей з активною молоддю. Завтра говоритимуть про політичні партії.

Повернутись Створено: 28 серпня 2018 року, 17:51 Переглядів: 782

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація