Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Депутати обласної Ради зустрілися з активною молоддю Роздрукувати

27 серпня у Вінниці стартував проект «Політична молодь – успіх для країни».

Метою проекту є підвищення соціально-політичної активності молоді Вінниці та Черкас, мотивування до пошуків своєї індивідуальності, розвиток впевненості у собі, лідерських компетенцій, підвищення політичної грамотності та формування власних поглядів.

В рамках заходу відбувались зустрічі з депутатами обласної Ради Тарасом Фурманом та Людмилою Станіславенко.

Про те, «Хто такий політик?» учасники спілкувалися з Тарасом Фурманом. Зокрема, депутат розповів учасникам, що політики місцевих рад не отримують зарплатню і працюють на громадських засадах.

На питання «Що таке політика? Політика як суспільне явище» учасники разом з депутатом обласної Ради Людмилою Станіславенко разом шукали відповідь. Про те, чого не вистачає сучасній українській політиці, про роль жінки в політиці відверто розповіла пані Людмила.

– Сьогодні мала неймовірно надихаючу зустріч із молодими учасниками проекту «Політична молодь - успіх для країни», що реалізується ініціативною групою «Перспектива», – написала у Facebook Людмила Станіславенко. – Молодь – це майбутнє нашої держави, а тому її політична обізнаність є надважливим питанням. Взагалі будь-який виборець повинен бути обізнаним, зацікавленим у виборі правильного, а не «красивого» кандидата. До того ж, ваше покоління має море ідей, воно креативне, неймовірне.

В рамках проекту «Політична молодь – успіх для країни» заплановані ще декілька зустрічей з активною молоддю. Завтра говоритимуть про політичні партії.

Повернутись Створено: 28 серпня 2018 року, 17:51 Переглядів: 756

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація