Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Депутати обласної Ради зустрілися з активною молоддю Роздрукувати

27 серпня у Вінниці стартував проект «Політична молодь – успіх для країни».

Метою проекту є підвищення соціально-політичної активності молоді Вінниці та Черкас, мотивування до пошуків своєї індивідуальності, розвиток впевненості у собі, лідерських компетенцій, підвищення політичної грамотності та формування власних поглядів.

В рамках заходу відбувались зустрічі з депутатами обласної Ради Тарасом Фурманом та Людмилою Станіславенко.

Про те, «Хто такий політик?» учасники спілкувалися з Тарасом Фурманом. Зокрема, депутат розповів учасникам, що політики місцевих рад не отримують зарплатню і працюють на громадських засадах.

На питання «Що таке політика? Політика як суспільне явище» учасники разом з депутатом обласної Ради Людмилою Станіславенко разом шукали відповідь. Про те, чого не вистачає сучасній українській політиці, про роль жінки в політиці відверто розповіла пані Людмила.

– Сьогодні мала неймовірно надихаючу зустріч із молодими учасниками проекту «Політична молодь - успіх для країни», що реалізується ініціативною групою «Перспектива», – написала у Facebook Людмила Станіславенко. – Молодь – це майбутнє нашої держави, а тому її політична обізнаність є надважливим питанням. Взагалі будь-який виборець повинен бути обізнаним, зацікавленим у виборі правильного, а не «красивого» кандидата. До того ж, ваше покоління має море ідей, воно креативне, неймовірне.

В рамках проекту «Політична молодь – успіх для країни» заплановані ще декілька зустрічей з активною молоддю. Завтра говоритимуть про політичні партії.

Повернутись Створено: 28 серпня 2018 року, 17:51 Переглядів: 699

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація