Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Депутати обласної Ради зустрілися з активною молоддю Роздрукувати

27 серпня у Вінниці стартував проект «Політична молодь – успіх для країни».

Метою проекту є підвищення соціально-політичної активності молоді Вінниці та Черкас, мотивування до пошуків своєї індивідуальності, розвиток впевненості у собі, лідерських компетенцій, підвищення політичної грамотності та формування власних поглядів.

В рамках заходу відбувались зустрічі з депутатами обласної Ради Тарасом Фурманом та Людмилою Станіславенко.

Про те, «Хто такий політик?» учасники спілкувалися з Тарасом Фурманом. Зокрема, депутат розповів учасникам, що політики місцевих рад не отримують зарплатню і працюють на громадських засадах.

На питання «Що таке політика? Політика як суспільне явище» учасники разом з депутатом обласної Ради Людмилою Станіславенко разом шукали відповідь. Про те, чого не вистачає сучасній українській політиці, про роль жінки в політиці відверто розповіла пані Людмила.

– Сьогодні мала неймовірно надихаючу зустріч із молодими учасниками проекту «Політична молодь - успіх для країни», що реалізується ініціативною групою «Перспектива», – написала у Facebook Людмила Станіславенко. – Молодь – це майбутнє нашої держави, а тому її політична обізнаність є надважливим питанням. Взагалі будь-який виборець повинен бути обізнаним, зацікавленим у виборі правильного, а не «красивого» кандидата. До того ж, ваше покоління має море ідей, воно креативне, неймовірне.

В рамках проекту «Політична молодь – успіх для країни» заплановані ще декілька зустрічей з активною молоддю. Завтра говоритимуть про політичні партії.

Повернутись Створено: 28 серпня 2018 року, 17:51 Переглядів: 869

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація