24 січня о 14.00 в приміщенні обласної Ради (каб.303) відбудеться засідання комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Депутати обласної та міської рад долучилися до традиції купання на Водохреща Роздрукувати

18-19 січня православні та греко-католицькі християни відзначають велике свято різдвяно-новорічного циклу Хрещення Господнього. Депутати обласної та міської рад Геннадій Мазур, Григорій Зозуля, Тарас Фурман, Валерій Скрипченко, Андрій Вигонюк, Дмитро Уманець, Юрій Іорданов долучились до щорічного дійства занурення в цілющу воду. Захід проходив на базі обласної спеціалізованої спортивно-юнацької школи веслування імені Юлії Рябчинської.

– Вітаю Вас з найбільшими православними святами – Богоявленням і Хрещенням Господнім! Бажаю, щоб на Вас зійшла свята Божа благодать, щоб тіло і душа, омиті освяченою водою, наситилися здоров’ям та легкістю, – привітала купальників перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська.

Із Хрещенням Господнім за розповіддю у Євангеліях, пов’язують хрещення Іваном Хрестителем Ісуса Христа на Йордані, там, де знаходиться давня місцевість «Віфавара». Коли Ісус Христос досяг 30-річного віку, він прийняв хрещення в річці Йордан. Вийшов на берег, а з небес почувся голос Бога-Отця, який назвав Ісуса своїм Сином. І на нього зійшов Святий Дух в образі голуба. Звідси ще одна назва – Богоявлення. Православні та греко-католики вважають, що саме це свято засвідчує таїнство Святої Трійці. Адже в цей день, за християнським вченням, з’явився Бог у трьох іпостасях: БогОтець – в голосі, Син Божий – у плоті, Дух Святий – у вигляді голуба.

 

Повернутись Створено: 19 січня 2017 року, 15:31
Оновлено: 19 січня 2017 року, 12:31
Переглядів: 1402

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація