Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Депутати облради добилися повної виплати зарплатні технічним працівникам шкіл Літинського та Мурованокуриловецького районів Роздрукувати

До обласної Ради надійшов лист від депутата обласної Ради, представника  ВО "Свобода"  Валерія Скрипченка, в якому йдеться про наступне: «Під час 17 чергової сесії обласної Ради депутатами ВО "Свобода" було порушено питання несвоєчасної виплати заробітної платні технічним працівникам шкіл Мурованокуриловецького району. Крім того, всупереч чинному законодавству, «чорноробів» позбавили доплат за шкідливі умови праці та прибирання туалетів.

Такий стан справ став відомим лише завдяки колективному зверненню співробітників Обухівської ЗОШ І-ІІІ ступенів на ім'я депутата обласної Ради від "Свободи" Андрія Вигонюка.

На підставі протокольного доручення під час сесії обласної Ради було проведено перевірку усіх відділів освіти райдержадміністрацій на предмет подібного зловживання.
З'ясувалось, що лише у Літинському та Мурованокуриловецькому районах чиновники за погодженням із місцевими професійними спілками вирішили не виплачувати надбавки за шкідливість праці та прибирання вбиралень.

- Депутати-свободівці взяли на особистий контроль зазначену проблему, спочатку спільно з громадою добилися повної виплати коштів в межах мінімальної заробітної платні, а вже на сьогодні повністю повернули гроші за невиплачені надбавки. Значить гроші знайшлись? Ми ще не чули, щоб на Вінниччині керівництво адміністрацій чи рад позбавляло себе премій та надбавок, – коментує ситуацію депутат обласної Ради від ВО "Свобода" Андрій Вигонюк. - Ми вже півроку вимагаємо звільнити із займаної посади начальника відділу освіти Мурованокуриловецької РДА Багрія П.В., який за розкрадання освітньої субвенції на закупівлю комп'ютерів відбувся доганою від голови місцевої РДА Ладана С.В. Хоча дисциплінарна комісія постановила чітко - звільнити. Інше питання: для чого підбурювати вінничан, кому вигідно тримати таких ділків?

Депутати обласної Ради від ВО «Свобода» й надалі триматимуть на контролі питання соціального захисту наших громадян».

Повернутись Створено: 12 квітня 2017 року, 17:24 Переглядів: 858

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація