Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Вінницька обласна Рада оголосила конкурс  «Комфортні громади»

    Сьогодні, 20 січня, обласна Рада дала старт конкурсу «Комфортні громади». Конкурс відбиратиме проєкти розвитку територіальних громад Вінниччини, і в подальшому реалізація прєктів-переможців фінансуватиметься за кошти обласного бюджету, бюджетів громад та з інших залучених джерел. – На завершальному етапі децентралізації на ....

  • Міст Ямпіль-Косеуць будуватимуть

    Питання будівництва мосту «Ямпіль-Косеуць» підняли, зокрема, на зустрічі Президента України Володимира Зеленського і новообраної Президентки Молдови Майї Санду, яка відбулася 12 січня. Будівництво цього мосту є надзвичайно важливим для Вінницької області, яка межує з Молдовою. Для України і Молдови – це стратегічний інфраструктурн ....

  • Вячеслав Соколовий: «Кожен житель навіть найвіддаленішого населеного пункту має отримувати якісні адміністративні, медичні та освітні послуги»

    Розпочалось засідання першої Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради 8 скликання. Обговорюють сьогодні питання організації та діяльності новообраних органів місцевого самоврядування територіальних громад і районів області. Роботу Координаційної ради розпочав голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. Він при ....

Депутати облради підтримали звернення до Верховної Ради щодо необґрунтованого підвищення тарифів на комунальні послуги Роздрукувати

 5 червня відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності під головуванням Андрія Вигонюка. Комісія обговорила та підтримала ряд проектів рішень, серед яких підтримана ініціатива депутата обласної Ради 7 скликання Вадима Соляника про внесення на розгляд сесії обласної Ради звернення депутатів обласної Ради 7 кликання до Президента України та до Голови Верховної Ради України щодо необхідності прийняття нового Закону України, положення якого регламентуватимуть проведення виборів до Верховної Ради України за відкритими списками та депутата Валерія Скрипченка про звернення до Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України стосовно необґрунтованого підвищення тарифів на газ та інші комунальні послуги.

Також на засіданні  членами комісії погодженні кандидатури представників громадських організацій для нагородження Почесною грамотою Верховної Ради України, заслухані звернення громадян та депутатів обласної Ради.

Цікавим та змістовним було питання висновків та рекомендацій щодо роботи обласної Ради, надані членом коаліції «Прозорі ради» Оленою Регешою на основі проведеного моніторингу нормативно-правових актів відповідного органу місцевого самоврядування щодо їх відповідності діючому законодавству України. Нагадаємо, що коаліцією «Прозорі ради» Вінницька обласна Рада була відзначена як найпрозоріша обласна рада за імплементацію норм антикорупційного законодавства, дотримання принципів прозорості, відкритості та підзвітності у своїй роботі.

Обговорення зазначених питань порядку денного відбулося за участі першого заступника голови обласної Ради Людмили Щербаківської, представників громадськості та засобів масової інформації.  

За підсумками обговорення членами комісій були прийняті відповідні рішення, детальніше з якими можна ознайомитися в протоколах та висновках постійних комісій на офіційному сайті обласної Ради у розділі Документи.

Повернутись Створено: 6 липня 2016 року, 12:12 Переглядів: 992

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація