Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Депутати облради від «Об’єднання «Самопоміч» поїхали у зону АТО Роздрукувати

24 лютого 2017 року депутати фракції «Об’єднання «Самопоміч» в обласній Раді Вадим Соляник (голова фракції), Сергій Стаднік (заступник голови фракції), Ігор Хміль (голова обласної партійної організації), Євген Власюк, Андрій Ковальов, Ярослав Хребтій та волонтер і фронтовик Вадим Хитрич із волонтерським вантажем виїхали на схід. У завантажених машинах — продукти харчування, питна вода, медикаменти та медобладнання для госпіталю, подарунки для авдіївських школярів.

Волонтерський вантаж формували депутати обласної Ради і місцеві партійні осередки «Об’єднання «Самопоміч», зокрема, Шаргородський, Тиврівський, Тростянецький, Вінницький, Барський, Тульчинський та ініціативна група Оратівського району.

Організатором і координатором цієї поїздки виступив голова обласної партійної організації, депутат обласної Ради, волонтер Ігор Хміль.

- Наші волонтерські вантажі, наша особиста присутність дуже потрібна нашим друзям, які перебувають в зоні АТО, — зазначив Ігор Хміль. - Ми також потрібні там, де зараз українці протистоять «торговим партнерам» з ОРДЛО, які вже три роки стріляють у наших людей і одночасно ведуть жваву торгівлю з українськими олігархами. Кілька днів тому ми ініціювали звернення до уряду про припинення торгівлі на крові, закликали парламент визнати очевидний факт окупації, а сьогодні ми їдемо депутатською групою на лінію розмежування, щоб підтримати українських патріотів.

Депутати отримали Боже благословіння на поїздку в церкві Андрія Первозваного (смт Тростянець) від настоятеля храму священика Володимира.

Дорогою на схід волонтерська колона від Вінницької організації «Об’єднання Самопоміч» об’єдналася з депутатами від «Самопомочі» Київської міської ради, ветеранами АТО, які підтримують міцні побратимські зв’язки з тими, хто несе службу на східних рубежах.

- Авдіївка зустрічала кононадою. Люди неймовірно стомилися від обстрілів. — поділився своїми враженнями депутат облради Андрій Ковальов. -  Відвідали школу №7, завезли допомогу дітям. Важко від усвідомлення того, що нічим не можеш допомогти дітям, які розповідають про страх виходити на вулицю.

По зимовому та прифронтовому бездоріжжю депутати добралися до блокадного блок-посту – редуту 16 добровольчого батальйону, який встановлений 11 лютого на залізничній гілці Ясинувата – Костянтинівка. За словами старшого на редуті, томашпільчанина Сергія Жмудя, місцеві мешканці підтримують цю блокаду, допомагають добровольцям-патріотам, які нині блокують «торгові відносини» з бойовиками.

Далі маршрут вінницьких обласних депутатів «Об’єднання «Самопоміч» проліг у напрямку Сіверськодонецька. Тут були зупинки на розвантаження волонтерської колони: для потреб легендарного 59-го вінницького військового госпіталю доставлені багатофункціональне післяреанімаційне ліжко, медичний інвентар, медикаменти, продукти. До речі, госпіталь приймає на лікування та оперування також місцевих мешканців. Відвідали сіверськодонецький інтернат для дітей до 5 років, поспілкувалися зі старшими дітками в обласній школі-інтернаті. Смаколиків, цукерок, одягу та взяття від депутатів обласної Ради вистачило на всіх.

З Сіверськодонецька вінницькі депутати рушили на Лисичанськ, інші прифронтові міста та в зони дислокації наших військових, куди доставлено волонтерські вантажі.

Повернутись Створено: 27 лютого 2017 року, 15:25
Оновлено: 27 лютого 2017 року, 10:58
Переглядів: 803

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація