Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Депутати облради від «Об’єднання «Самопоміч» поїхали у зону АТО Роздрукувати

24 лютого 2017 року депутати фракції «Об’єднання «Самопоміч» в обласній Раді Вадим Соляник (голова фракції), Сергій Стаднік (заступник голови фракції), Ігор Хміль (голова обласної партійної організації), Євген Власюк, Андрій Ковальов, Ярослав Хребтій та волонтер і фронтовик Вадим Хитрич із волонтерським вантажем виїхали на схід. У завантажених машинах — продукти харчування, питна вода, медикаменти та медобладнання для госпіталю, подарунки для авдіївських школярів.

Волонтерський вантаж формували депутати обласної Ради і місцеві партійні осередки «Об’єднання «Самопоміч», зокрема, Шаргородський, Тиврівський, Тростянецький, Вінницький, Барський, Тульчинський та ініціативна група Оратівського району.

Організатором і координатором цієї поїздки виступив голова обласної партійної організації, депутат обласної Ради, волонтер Ігор Хміль.

- Наші волонтерські вантажі, наша особиста присутність дуже потрібна нашим друзям, які перебувають в зоні АТО, — зазначив Ігор Хміль. - Ми також потрібні там, де зараз українці протистоять «торговим партнерам» з ОРДЛО, які вже три роки стріляють у наших людей і одночасно ведуть жваву торгівлю з українськими олігархами. Кілька днів тому ми ініціювали звернення до уряду про припинення торгівлі на крові, закликали парламент визнати очевидний факт окупації, а сьогодні ми їдемо депутатською групою на лінію розмежування, щоб підтримати українських патріотів.

Депутати отримали Боже благословіння на поїздку в церкві Андрія Первозваного (смт Тростянець) від настоятеля храму священика Володимира.

Дорогою на схід волонтерська колона від Вінницької організації «Об’єднання Самопоміч» об’єдналася з депутатами від «Самопомочі» Київської міської ради, ветеранами АТО, які підтримують міцні побратимські зв’язки з тими, хто несе службу на східних рубежах.

- Авдіївка зустрічала кононадою. Люди неймовірно стомилися від обстрілів. — поділився своїми враженнями депутат облради Андрій Ковальов. -  Відвідали школу №7, завезли допомогу дітям. Важко від усвідомлення того, що нічим не можеш допомогти дітям, які розповідають про страх виходити на вулицю.

По зимовому та прифронтовому бездоріжжю депутати добралися до блокадного блок-посту – редуту 16 добровольчого батальйону, який встановлений 11 лютого на залізничній гілці Ясинувата – Костянтинівка. За словами старшого на редуті, томашпільчанина Сергія Жмудя, місцеві мешканці підтримують цю блокаду, допомагають добровольцям-патріотам, які нині блокують «торгові відносини» з бойовиками.

Далі маршрут вінницьких обласних депутатів «Об’єднання «Самопоміч» проліг у напрямку Сіверськодонецька. Тут були зупинки на розвантаження волонтерської колони: для потреб легендарного 59-го вінницького військового госпіталю доставлені багатофункціональне післяреанімаційне ліжко, медичний інвентар, медикаменти, продукти. До речі, госпіталь приймає на лікування та оперування також місцевих мешканців. Відвідали сіверськодонецький інтернат для дітей до 5 років, поспілкувалися зі старшими дітками в обласній школі-інтернаті. Смаколиків, цукерок, одягу та взяття від депутатів обласної Ради вистачило на всіх.

З Сіверськодонецька вінницькі депутати рушили на Лисичанськ, інші прифронтові міста та в зони дислокації наших військових, куди доставлено волонтерські вантажі.

Повернутись Створено: 27 лютого 2017 року, 15:25
Оновлено: 27 лютого 2017 року, 10:58
Переглядів: 889

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація