Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • На підтримку сил оборони з обласного бюджету Вінниччини спрямують понад 75 млн грн

    На засіданні 46 сесії обласної Ради депутати заслухали інформацію про виконання протокольного доручення 43 сесії від 25 серпня 2023 року. У ньому йшлося про першочергове спрямування коштів обласного бюджету на підтримку військових частин Збройних Сил України, зокрема тих, що дислокуються на території Вінницької області та виконують завдання в зоні ....

  • Відбулася 46 чергова сесія Вінницької обласної Ради

    24 листопада Вячеслав Соколовий провів чергову 46 сесію Вінницької обласної Ради. На початку сесійного засідання депутати хвилиною мовчання вшанували пам’ять захисників, захисниць та мирного населення, які загинули у війні з росією. Першим питанням депутати заслухали інформацію про хід виконання Обласної цільової програми соціального захис ....

  • Посилення співпраці та партнерства: делегація Вінниччини перебуває у Свєнтокшиському воєводстві

    19-22 листопада з робочою поїздкою у Польщі перебуває делегація Вінниччини на чолі з головою обласної Ради Вячеславом Соколовим. У Кельце відбулася зустріч із маршалеком Анджеєм Бентковскі, головою крайової ради Аркадіушем Бонком та членом воєводської ради Томашем Ямкою. У складі делегації від Вінниччини – депутат обласної Ради, радник гол ....

Депутати обрали представників громадськості до складу двох поліцейських комісій Роздрукувати

29 вересня на черговій 44 сесії обласної Ради депутати обрали представників громадськості до складу поліцейських комісій Управління поліції охорони у Вінницькій області Національної поліції України та Управління патрульної поліції у Вінницькій області департаменту патрульної поліції Національної поліції України. 

До складу поліцейської комісії Управління поліції охорони увійшли Володимир Алєксєєв та Олександр Дубовий, до складу поліцейської комісії Управління патрульної поліції - Руслан Дощин та Дмитро Мира.

Рішення про обрання представників громадськості до складу комісій  депутати скерували до Міністерства внутрішніх справ України та Управління поліції охорони у Вінницькій області Національної поліції України й Управління патрульної поліції у Вінницькій області Департаменту патрульної поліції Національної поліції України відповідно.

Відповідно до частини 3 статті 51 Закону України «Про Національну поліцію» передбачено, що до складу поліцейської комісії територіальних органів поліції входять два представники громадськості, обрані відповідною обласною радою, які мають бездоганну репутацію, високі професійні  та моральні якості, суспільний авторитет.

Враховуючи вимоги законодавства, Вінницька обласна Рада провела відбір кандидатів до складу поліцейських комісій. Кандидатури були розглянуті депутатами на засіданні постійної комісії з питань правової політики, регламенту, депутатської діяльності та етики.

Повернутись Створено: 2 жовтня 2023 року, 11:13

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація