Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Депутати оцінюватимуть корупційні ризики в обласній Раді Роздрукувати

Відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про запобігання корупції» рішенням обласної Ради, на позачерговій 23 сесії, утворено комісію з оцінки корупційних ризиків в обласній Раді та підготовки Антикорупційної програми Вінницької обласної Ради на 2017-2020 роки.

Згідно затвердженого положення про комісію та підготовки Антикорупційної програми, комісія є постійно діючим колегіальним органом, який проводить свою діяльність на громадських засадах.

До складу комісії включаються голови постійних комісій обласної Ради, керівники депутатських груп, керівники структурних підрозділів виконавчого апарату Ради, які володіють знаннями про виробничі процеси і особливості організаційно-управлінської діяльності. Також до її роботи можуть долучатись фахівці, представники громадськості та експерти, зокрема міжнародні.

Комісія для здійснення своїх повноважень має право одержувати від посадових осіб Ради інформацію, документи і матеріали, необхідні для виконання покладених на неї завдань.

Члени комісії мають право ознайомлюватись з матеріалами, що належать до повноважень комісії, висловлювати свою позицію під час засідання та брати участь у прийнятті рішень шляхом голосування.

За результатами оцінки корупційних ризиків в обласній Раді комісія готує звіт, який затверджується рішенням Ради та включається до проекту Антикорупційної програми на відповідний період.

З врахуванням звіту, комісія готує проект Антикорупційної програми на 2017-2020 роки для розгляду на засіданнях постійних комісій та на пленарному засіданні сесії обласної Ради в порядку, встановленому Регламентом 7 скликання.

Повернутись Створено: 18 липня 2017 року, 14:14 Переглядів: 510

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація