Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Депутати оцінюватимуть корупційні ризики в обласній Раді Роздрукувати

Відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про запобігання корупції» рішенням обласної Ради, на позачерговій 23 сесії, утворено комісію з оцінки корупційних ризиків в обласній Раді та підготовки Антикорупційної програми Вінницької обласної Ради на 2017-2020 роки.

Згідно затвердженого положення про комісію та підготовки Антикорупційної програми, комісія є постійно діючим колегіальним органом, який проводить свою діяльність на громадських засадах.

До складу комісії включаються голови постійних комісій обласної Ради, керівники депутатських груп, керівники структурних підрозділів виконавчого апарату Ради, які володіють знаннями про виробничі процеси і особливості організаційно-управлінської діяльності. Також до її роботи можуть долучатись фахівці, представники громадськості та експерти, зокрема міжнародні.

Комісія для здійснення своїх повноважень має право одержувати від посадових осіб Ради інформацію, документи і матеріали, необхідні для виконання покладених на неї завдань.

Члени комісії мають право ознайомлюватись з матеріалами, що належать до повноважень комісії, висловлювати свою позицію під час засідання та брати участь у прийнятті рішень шляхом голосування.

За результатами оцінки корупційних ризиків в обласній Раді комісія готує звіт, який затверджується рішенням Ради та включається до проекту Антикорупційної програми на відповідний період.

З врахуванням звіту, комісія готує проект Антикорупційної програми на 2017-2020 роки для розгляду на засіданнях постійних комісій та на пленарному засіданні сесії обласної Ради в порядку, встановленому Регламентом 7 скликання.

Повернутись Створено: 18 липня 2017 року, 14:14 Переглядів: 525

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація