Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Депутати оцінюватимуть корупційні ризики в обласній Раді Роздрукувати

Відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про запобігання корупції» рішенням обласної Ради, на позачерговій 23 сесії, утворено комісію з оцінки корупційних ризиків в обласній Раді та підготовки Антикорупційної програми Вінницької обласної Ради на 2017-2020 роки.

Згідно затвердженого положення про комісію та підготовки Антикорупційної програми, комісія є постійно діючим колегіальним органом, який проводить свою діяльність на громадських засадах.

До складу комісії включаються голови постійних комісій обласної Ради, керівники депутатських груп, керівники структурних підрозділів виконавчого апарату Ради, які володіють знаннями про виробничі процеси і особливості організаційно-управлінської діяльності. Також до її роботи можуть долучатись фахівці, представники громадськості та експерти, зокрема міжнародні.

Комісія для здійснення своїх повноважень має право одержувати від посадових осіб Ради інформацію, документи і матеріали, необхідні для виконання покладених на неї завдань.

Члени комісії мають право ознайомлюватись з матеріалами, що належать до повноважень комісії, висловлювати свою позицію під час засідання та брати участь у прийнятті рішень шляхом голосування.

За результатами оцінки корупційних ризиків в обласній Раді комісія готує звіт, який затверджується рішенням Ради та включається до проекту Антикорупційної програми на відповідний період.

З врахуванням звіту, комісія готує проект Антикорупційної програми на 2017-2020 роки для розгляду на засіданнях постійних комісій та на пленарному засіданні сесії обласної Ради в порядку, встановленому Регламентом 7 скликання.

Повернутись Створено: 18 липня 2017 року, 14:14 Переглядів: 587

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація